Каталог
«Аптека Мирра» теперь работает под другим брендом - «1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА»!

Нокспрей, 0,05% назальный спрей, контейнер 15 мл

ВНИМАНИЕ! Цены действительны только при заказе на сайте. Цены в аптеках отличаются.

Вы можете купить Нокспрей, 0,05% назальный спрей, контейнер 15 мл или заказать с доставкой в наших следующих аптеках.

Наличие препаратов в достаточном количестве уточняйте, пожалуйста, по телефону (044) 538-11-03.

Нокспрей, 0,05% назальный спрей, контейнер 15 мл - Фото 1 Производитель Сперко Украина
Рецепт Без рецепта
Срок регистрации 01.10.20
№ регистрационного удостоверения UA/1703/01/01
Цена 38,64 грн. Купить

Описание Нокспрей, 0,05% назальный спрей, контейнер 15 мл

Нокспрей эффективно применяется при инфекционном и бактериальном насморке. Спрей назначается в комплексной терапии простудных заболеваний, которые сопровождаются заложенностью пазух носа, отитом среднего уха, повышенным образованием слизи.

Лечение лекарственным препаратом не должно превышать 7 дней! Детям от 6 до 12 лет впрыскивают по 1 пшику в каждую ноздрю 2 раза в сутки, взрослые и лети от 12 лет по 1 – 2 пшика в каждую ноздрю 2 раза в сутки.

Противопоказан детям до 6 лет, пациентам, имеющим в анамнезе диагноз глаукома, а также пациентам чувствительным к компонентам препарата.

Купить Нокспрей в Киеве можно в АПТЕКЕ МИРРА.

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування лікарського засобу
НОКСПРЕЙ

(NOXPREY)

 

Склад:

діюча речовина: оксиметазолін;

1 мл розчину містить 0,5 мг оксиметазоліну гідрохлориду;

допоміжні речовини: бензалконію хлорид, левоментол, камфора рацемічна, евкаліптол, натрію дигідрофосфат моногідрат, динатрію едетат, пропіленгліколь, вода очищена. 

 

Лікарська форма.Назальний спрей.

Основні фізико-хімічні властивості: безбарвна або злегка жовтувата прозора рідина зі специфічним запахом.

 

Фармакотерапевтична група.     Протинабрякові та інші препарати для місцевого застосування при захворюваннях порожнини носа. Симпатоміметики. Код АТХR01А А05.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Нокспрей – α-адреноміметик, похідне імідазолу, відноситься до групи місцевих судинозвужувальних засобів. При введенні у порожнину носа препарат звужує артеріоли слизової оболонки носової порожнини, внаслідок чого зменшується набряк, гіперемія, ексудація, відновлюється носове дихання, зменшуються виділення з носа. Нокспрей зменшує набряклість слизової оболонки навколо отвору євстахієвої труби, покращуючи дренаж при євстахіїті та середньому отиті. Ефірні масла, що входять до складу препарату, сприяють усуненню відчуття подразнення слизової оболонки носа, захищають її від надмірного висихання. Локальне звуження судин слизової оболонки носа і придаткових пазух виникає через 5-10 хвилин після упорскування препарату у порожнину носа і триває протягом 10-12 годин.

Фармакокінетика. Не вивчалася.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Гострі респіраторні захворювання, що супроводжуються закладеністю носа, алергічний риніт, вазомоторний риніт, для відновлення дренажу та носового дихання при захворюваннях придаткових пазух порожнини носа та євстахіїті, для усунення набряку перед діагностичними маніпуляціями у носових ходах.

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату; атрофічний риніт; підвищений внутрішньоочний тиск, особливо при закритокутовій глаукомі; феохромоцитома; тяжкі форми серцево-судинних захворювань (артеріальна гіпертензія, ішемічна хвороба серця); метаболічні порушення (гіпертиреоз, цукровий діабет, порфірія). Протипоказане одночасне застосування інгібіторів моноамінооксидази та протягом 2-х тижнів після припинення лікування інгібіторами МАО, а також інших препаратів, що сприяють підвищенню артеріального тиску. Гіпертрофія простати.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Препарат не слід одночасно застосовувати з іншими місцевими судинозвужувальними засобами та засобами, що вводяться інтраназально (підвищується розвиток побічних реакцій), з інгібіторами моноамінооксидази (МАО) та іншими препаратами, які сприяють підвищенню артеріального тиску через ризик артеріальної гіпертензії.

 

Особливості застосування.

Край насадки флакона вводити у кожен носовий хід і різко натискати 1 раз на флакон. Під час впорскування повітря втягувати носом. Не слід відхиляти голову назад і перевертати флакон при впорскуванні спрею. Для попередження поширення інфекції не слід користуватися одним флаконом кільком особам.

Слід уникати довготривалого застосування та передозування препарату.Довготривале застосування протинабрякових засобів для носа може призводити до послаблення їх дії. Зловживання цими засобами може спричинити атрофію слизової оболонки та реактивну гіперемію із медикаментозним ринітом. Після застосування препарату необхідне особливе спостереження за пацієнтами із хронічним ринітом та у випадках усунення набряку перед діагностичними маніпуляціями. Дози, вищі за рекомендовані, слід застосовувати тільки під наглядом лікаря. Тривалість безперервного застосування препарату не повинна перевищувати 7 діб.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

У період вагітності або годування груддю застосовування препарату можливе з особливою обережністю у випадку, коли на думку лікаря очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода/дитини. Не допускається перевищення рекомендованого дозування.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Після тривалого застосування препарату у дозах, що перевищують рекомендовані, не можна виключити загального впливу на серцево-судинну систему. У таких випадках здатність керувати транспортним засобом може зменшитися.

 

Спосіб застосування та дози.

Дорослим та дітям віком від 6 років застосовувати по 1 впорскуванню у кожен носовий хід  2-3 рази на добу. Дози, вищі за рекомендовані, застосовувати тільки під наглядом лікаря. Препарат застосовувати не довше 5-7 днів. Препарат можна застосовувати повторно тільки через кілька днів.

 

Діти.Препарат застосовувати дітям віком від 6 років.

 

 

 

Передозування.

При значному передозуванні або при випадковому застосуванні внутрішньоможуть виникати такі симптоми: мідріаз, нудота, блювання, ціаноз, підвищення температури, спазми, тахікардія, аритмія, пальпітація, серцево-судинна недостатність, артеріальна гіпертензія, дихальні розлади, набряк легень, зупинка серця, підвищене потовиділення, ажитація, судоми, блідість, міоз, гіпосмія, психічні розлади. Вкрай рідко – пригнічення функцій центральної нервової системи, що проявляється сонливістю, зниженням температури тіла, брадикардією, артеріальною гіпотензією, апное з можливим розвитком коми.

Невідкладні заходи: промивання шлунка, прийом активованого вугілля, штучна вентиляція легень за необхідності. У випадку артеріальної гіпертензії необхідне застосування вазодилататорів (фентоламін, нітропрусид натрію). Не слід застосовувати вазопресорні засоби. У разі необхідності при збудженні призначати бензодіазепіни, протисудомну терапію проводити бензодіазепінами та/або барбітуратами.

 

Побічні реакції.

З боку дихальної системи: дискомфорт у носі, печіння або сухість слизової оболонки носа, чхання, носова кровотеча, апное у новонароджених та дітей молодшого віку (особливо у випадку передозування). Після того, як ефект від застосування препарату закінчиться, може спостерігатися відчуття сильної закладеності носа (реактивна гіперемія).

З боку нервової системи: головний біль, нудота, сонливість або безсоння, неспокій, підвищена втомлюваність, судоми, галюцинації (особливо у дітей).

З боку серцево-судинної системи: місцеве назальне застосування може спричинити системні ефекти (тахікардія, підвищення артеріального тиску, пальпітація).

З боку імунної системи: алергічні реакції, у тому числі висипання, свербіж, ангіоневротичний набряк.

 

Термін придатності.

3 роки.

Не слід застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці. 

 

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 30 ОС. Зберігати у недоступному для дітей місці. 

 

Упаковка.

По 15 мл або 20 мл у контейнерах полімерних із пробками-розпилювачами та кришками з контролем першого розкриття у картонній пачці.

 

Категорія відпуску.

Без рецепта. 

 

Виробник.

Спільне українсько-іспанське підприємство «Сперко Україна».

 

АЛКАЛА ФАРМА, С.Л.

 

Заявник.

Спільне українсько-іспанське підприємство «Сперко Україна».

 

 

 

 

Місцезнаходження виробників та їх адреси місця провадження діяльності.

21027, Україна, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 25.

 

Проспект Мадрид, 82, Алкала де Енарес, 28802 Мадрид, Іспанія.

 

Місцезнаходження заявника.

21027, Україна, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 25.

Тел.: + 38(0432)52-30-36. E-mail: trade@sperco.com.ua.

Название лекарства Производитель Цена, грн
Викс Актив Синекс, назальный спрей по 0,5 мг/мл, флакон 15 мл Procter & Gamble Manufacturing 89,46 Купить
Аптека №2 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, ул. Кибальчича Николая, 11-В 89,46
Аптека №3 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Гмыри Бориса, 6. 89,46
Аптека №4 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, ул. Драйзера Теодора, 8. 89,46
Аптека №5 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Днепровская набережная, 26-Г. 89,46
Аптека №6 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, Харьковское шоссе, 201/203. 89,46
Аптека №7 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Заречная, 44-К. 89,46
Аптека №8 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Гончара Олеся , 88/2. 89,46
Аптека №9 "Аптека Доброго Дня" Купить
Киевская область, г. Ирпень, пгт Гостомель, ул. Ленина 9-б. 89,46
Аптека №10 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, пр-т. Героев Сталинграда, 27. 89,46
Аптека №13 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, бул. Чоколовский, 19. 89,46
Назалонг, 0,05% назальный спрей, емкость 10 мл Микрофарм 33,29 Купить
Аптека №2 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, ул. Кибальчича Николая, 11-В 33,29
Аптека №3 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Гмыри Бориса, 6. 33,29
Аптека №4 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, ул. Драйзера Теодора, 8. 33,29
Аптека №5 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Днепровская набережная, 26-Г. 33,29
Аптека №6 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, Харьковское шоссе, 201/203. 33,29
Аптека №7 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Заречная, 44-К. 33,29
Аптека №9 "Аптека Доброго Дня" Купить
Киевская область, г. Ирпень, пгт Гостомель, ул. Ленина 9-б. 33,29
Аптека №10 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, пр-т. Героев Сталинграда, 27. 33,29
Аптека №13 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, бул. Чоколовский, 19. 33,29
Називин, 0,01% назальные капли, емкость 5 мл Nycomed 47,59 Купить
Аптека №2 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, ул. Кибальчича Николая, 11-В 47,59
Аптека №3 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Гмыри Бориса, 6. 47,59
Аптека №4 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, ул. Драйзера Теодора, 8. 47,59
Аптека №5 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Днепровская набережная, 26-Г. 47,59
Аптека №6 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, Харьковское шоссе, 201/203. 47,59
Аптека №7 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Заречная, 44-К. 47,59
Аптека №8 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Гончара Олеся , 88/2. 47,59
Аптека №9 "Аптека Доброго Дня" Купить
Киевская область, г. Ирпень, пгт Гостомель, ул. Ленина 9-б. 47,59
Аптека №10 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, пр-т. Героев Сталинграда, 27. 47,59
Аптека №13 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, бул. Чоколовский, 19. 47,59
Називин, 0,025% назальные капли, емкость 10 мл Nycomed Под заказ Заказ
Array
Називин, 0,05% назальные капли, емкость 10 мл Nycomed 46,59 Купить
Аптека №2 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, ул. Кибальчича Николая, 11-В 46,59
Аптека №3 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Гмыри Бориса, 6. 46,59
Аптека №4 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, ул. Драйзера Теодора, 8. 46,59
Аптека №6 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, Харьковское шоссе, 201/203. 46,59
Аптека №7 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Заречная, 44-К. 46,59
Аптека №9 "Аптека Доброго Дня" Купить
Киевская область, г. Ирпень, пгт Гостомель, ул. Ленина 9-б. 46,59
Аптека №13 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, бул. Чоколовский, 19. 46,59
Називин сенсетив, 0,01% назальные капли, емкость 5 мл Nycomed Купить
Array
Називин сенсетив, 0,025% назальный спрей, емкость 10 мл Nycomed 64,45 Купить
Аптека №2 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, ул. Кибальчича Николая, 11-В 64,45
Аптека №3 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Гмыри Бориса, 6. 64,45
Аптека №4 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, ул. Драйзера Теодора, 8. 64,45
Аптека №6 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, Харьковское шоссе, 201/203. 64,45
Аптека №10 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, пр-т. Героев Сталинграда, 27. 64,45
Аптека №13 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, бул. Чоколовский, 19. 64,45
Називин сенсетив, 0,05% назальный спрей, емкость 10 мл Nycomed 68,42 Купить
Аптека №2 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, ул. Кибальчича Николая, 11-В 68,42
Аптека №3 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Гмыри Бориса, 6. 68,42
Аптека №4 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, ул. Драйзера Теодора, 8. 68,42
Аптека №5 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Днепровская набережная, 26-Г. 68,42
Аптека №6 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, Харьковское шоссе, 201/203. 68,42
Аптека №7 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Заречная, 44-К. 68,42
Аптека №8 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Гончара Олеся , 88/2. 68,42
Аптека №9 "Аптека Доброго Дня" Купить
Киевская область, г. Ирпень, пгт Гостомель, ул. Ленина 9-б. 68,42
Аптека №10 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, пр-т. Героев Сталинграда, 27. 68,42
Аптека №13 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, бул. Чоколовский, 19. 68,42
Називин, 0,05% назальный спрей, емкость 10 мл Nycomed 50,36 Купить
Аптека №2 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, ул. Кибальчича Николая, 11-В 50,36
Аптека №3 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Гмыри Бориса, 6. 50,36
Аптека №4 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, ул. Драйзера Теодора, 8. 50,36
Аптека №5 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Днепровская набережная, 26-Г. 50,36
Аптека №6 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, Харьковское шоссе, 201/203. 50,36
Аптека №7 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Заречная, 44-К. 50,36
Аптека №8 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Гончара Олеся , 88/2. 50,36
Аптека №9 "Аптека Доброго Дня" Купить
Киевская область, г. Ирпень, пгт Гостомель, ул. Ленина 9-б. 50,36
Аптека №10 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, пр-т. Героев Сталинграда, 27. 50,36
Аптека №13 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, бул. Чоколовский, 19. 50,36
Назо-спрей Бэби, назальный спрей (0,25 мг/ мл), емкость 15 мл Здоровье 28,37 Купить
Аптека №2 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, ул. Кибальчича Николая, 11-В 28,37
Аптека №4 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, ул. Драйзера Теодора, 8. 28,37
Аптека №5 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Днепровская набережная, 26-Г. 28,37
Аптека №6 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, Харьковское шоссе, 201/203. 28,37
Аптека №10 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, пр-т. Героев Сталинграда, 27. 28,37
Аптека №13 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, бул. Чоколовский, 19. 28,37
Смотрите также:
Фликс  спрей наз., сусп. 0,05 % по 9 г с насос.-дозат.
155.53 грн.
Купить
Аптека №2 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, ул. Кибальчича Николая, 11-В 155.53
Аптека №3 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Гмыри Бориса, 6. 155.53
Аптека №4 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, ул. Драйзера Теодора, 8. 155.53
Аптека №5 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Днепровская набережная, 26-Г. 155.53
Аптека №6 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, Харьковское шоссе, 201/203. 155.53
Аптека №7 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Заречная, 44-К. 155.53
Аптека №8 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Гончара Олеся , 88/2. 155.53
Аптека №9 "Аптека Доброго Дня" Купить
Киевская область, г. Ирпень, пгт Гостомель, ул. Ленина 9-б. 155.53
Аптека №10 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, пр-т. Героев Сталинграда, 27. 155.53
Аптека №13 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, бул. Чоколовский, 19. 155.53
Авамис, назальный спрей по 27,5 мкг/доз, флакон 120 доз
200.84 грн.
Купить
Аптека №2 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, ул. Кибальчича Николая, 11-В 200.84
Аптека №3 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Гмыри Бориса, 6. 200.84
Аптека №4 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, ул. Драйзера Теодора, 8. 200.84
Аптека №5 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Днепровская набережная, 26-Г. 200.84
Аптека №6 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, Харьковское шоссе, 201/203. 200.84
Аптека №7 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Заречная, 44-К. 200.84
Аптека №8 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Гончара Олеся , 88/2. 200.84
Аптека №9 "Аптека Доброго Дня" Купить
Киевская область, г. Ирпень, пгт Гостомель, ул. Ленина 9-б. 200.84
Аптека №10 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, пр-т. Героев Сталинграда, 27. 200.84
Аптека №13 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, бул. Чоколовский, 19. 200.84
Аквамакс капли назальные 0,65% 20 мл
25.20 грн.
Купить
Аптека №2 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, ул. Кибальчича Николая, 11-В 25.20
Аптека №5 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Днепровская набережная, 26-Г. 25.20
Аптека №6 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, Харьковское шоссе, 201/203. 25.20
Авамис, назальный спрей по 27,5 мкг/доз, флакон 30 доз
128.16 грн.
Купить
Аптека №2 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, ул. Кибальчича Николая, 11-В 128.16
Аптека №3 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Гмыри Бориса, 6. 128.16
Аптека №4 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, ул. Драйзера Теодора, 8. 128.16
Аптека №5 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Днепровская набережная, 26-Г. 128.16
Аптека №6 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, Харьковское шоссе, 201/203. 128.16
Аптека №7 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Заречная, 44-К. 128.16
Аптека №8 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Гончара Олеся , 88/2. 128.16
Аптека №9 "Аптека Доброго Дня" Купить
Киевская область, г. Ирпень, пгт Гостомель, ул. Ленина 9-б. 128.16
Аптека №10 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, пр-т. Героев Сталинграда, 27. 128.16
Аптека №13 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, бул. Чоколовский, 19. 128.16
Санорин, 0,1% назальные капли, флакон 10 мл
42.75 грн.
Купить
Аптека №2 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, ул. Кибальчича Николая, 11-В 42.75
Аптека №3 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Гмыри Бориса, 6. 42.75
Аптека №4 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, ул. Драйзера Теодора, 8. 42.75
Аптека №6 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, Харьковское шоссе, 201/203. 42.75
Аптека №7 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Заречная, 44-К. 42.75
Аптека №10 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, пр-т. Героев Сталинграда, 27. 42.75
Аптека №13 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, бул. Чоколовский, 19. 42.75
Нафтизин, 0,05% назальные капли, пластиковая емкость 10 мл
10.84 грн.
Купить
Аптека №2 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, ул. Кибальчича Николая, 11-В 10.84
Аптека №4 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, ул. Драйзера Теодора, 8. 10.84
Аптека №5 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Днепровская набережная, 26-Г. 10.84
Аптека №6 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, Харьковское шоссе, 201/203. 10.84
Аптека №7 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Заречная, 44-К. 10.84
Аптека №8 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Гончара Олеся , 88/2. 10.84
Аптека №9 "Аптека Доброго Дня" Купить
Киевская область, г. Ирпень, пгт Гостомель, ул. Ленина 9-б. 10.84
Аптека №10 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, пр-т. Героев Сталинграда, 27. 10.84
Аптека №13 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, бул. Чоколовский, 19. 10.84
Називин сенсетив, 0,05% назальный спрей, емкость 10 мл
68.42 грн.
Купить
Аптека №2 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, ул. Кибальчича Николая, 11-В 68.42
Аптека №3 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Гмыри Бориса, 6. 68.42
Аптека №4 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, ул. Драйзера Теодора, 8. 68.42
Аптека №5 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Днепровская набережная, 26-Г. 68.42
Аптека №6 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, Харьковское шоссе, 201/203. 68.42
Аптека №7 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Заречная, 44-К. 68.42
Аптека №8 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, ул. Гончара Олеся , 88/2. 68.42
Аптека №9 "Аптека Доброго Дня" Купить
Киевская область, г. Ирпень, пгт Гостомель, ул. Ленина 9-б. 68.42
Аптека №10 "Аптека Доброго Дня" Купить
г. Киев, пр-т. Героев Сталинграда, 27. 68.42
Аптека №13 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Купить
г. Киев, бул. Чоколовский, 19. 68.42
Аптека №2 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Заказ Заказ
г. Киев, ул. Кибальчича Николая, 11-В
Аптека №10 "Аптека Доброго Дня" Заказ Заказ
г. Киев, пр-т. Героев Сталинграда, 27.
Аптека №9 "Аптека Доброго Дня" Заказ Заказ
Киевская область, г. Ирпень, пгт Гостомель, ул. Ленина 9-б.
Аптека №8 "Аптека Доброго Дня" Заказ Заказ
г. Киев, ул. Гончара Олеся , 88/2.
Аптека №7 "Аптека Доброго Дня" Заказ Заказ
г. Киев, ул. Заречная, 44-К.
Аптека №6 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Заказ Заказ
г. Киев, Харьковское шоссе, 201/203.
Аптека №5 "Аптека Доброго Дня" Заказ Заказ
г. Киев, ул. Днепровская набережная, 26-Г.
Аптека №4 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Заказ Заказ
г. Киев, ул. Драйзера Теодора, 8.
Аптека №3 "Аптека Доброго Дня" Заказ Заказ
г. Киев, ул. Гмыри Бориса, 6.
Аптека №13 "1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА" Заказ Заказ
г. Киев, бул. Чоколовский, 19.

Лицензия на розничную продажу медикаментов АВ 533670 от 05.05.2010г.

04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 40 Р

Свяжитесь с нами: