Каталог

Супракс солютаб 400 мг 10 табл.

ВНИМАНИЕ! Цены действительны только при заказе на сайте. Цены в аптеках отличаются.

Вы можете купить Супракс солютаб 400 мг 10 табл. или заказать с доставкой в наших следующих аптеках.

Наличие препаратов в достаточном количестве уточняйте, пожалуйста, по телефону (044) 538-11-03.

Супракс солютаб 400 мг 10 табл. - Фото 1 Производитель Menarini
Рецепт По рецепту
Срок регистрации Регистрация закончена
№ регистрационного удостоверения UA/11912/01/01
Цена 394,50 грн. Купить

Описание Супракс солютаб 400 мг 10 табл.

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування препарату

СУПРАКС® СОЛЮТАБ®

(SUPRAX® SOLUTAB®)

Склад:

діюча речовина: цефіксим;

1 таблетка містить 400 мг цефіксиму (у вигляді цефіксиму тригідрату);

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, гідроксипропілцелюлоза низькозаміщена,  кремнію діоксид колоїдний безводний, повідон, ароматизатор полуничний (FA 15757 та PV 4284), магнію стеарат, сахарин кальцію, барвник оранжево-жовтий S (Е 110).

Лікарська форма. Таблетки, що диспергуються.

Фармакотерапевтична група. Антибіотик групи цефалоспоринів III покоління.

Код АТС   J01D D08.

Клінічні характеристики.

Показання.

Інфекційно-запальні захворювання, спричинені чутливими до препарату мікроорганізмами:

-       інфекції дихальних шляхів;

-       інфекції ЛОР-органів;

-       гострі та хронічні інфекції сечовивідних шляхів;

-       гостра неускладнена гонорея.

Протипоказання.

- Гіперчутливість до цефіксиму або компонентів препарату, інших цефалоспоринів або пеніцилінів.

- Хворі на порфірію.

- Дитячий вік до 12 років (рекомендуються прийом суспензії для точного дозування).

Цефорал Солютаб не слід приймати пацієнтам з явною схильністю до алергії в анамнезі (наприклад пацієнти що мають в анамнезі кропив’янку або висипання на шкірі) або з бронхіальною астмою.

Спосіб застосування та дози.

Для дорослих і дітей віком від 12 років добова доза становить 400 мг
за 1 або 2 прийоми.

Таблетку можна проковтнути цілою, запиваючи достатньою кількістю води, або розчинити у воді і випити отриманий розчин відразу після приготування. Препарат можна приймати незалежно від прийому їжі. Таблетка може бути розділена на 2 дози.    

Тривалість лікування залежить від характеру перебігу захворювання і виду інфекції. Після зникнення симптомів інфекції і/або гарячки доцільно продовжувати прийом препарату протягом щонайменше 48-72 годин.

З метою запобігання ускладненням застосування цефіксиму при лікуванні інфекцій верхніх дихальних шляхів або сечовивідних шляхів зазвичай продовжується 5-10 днів, а при інфекціях нижніх дихальних шляхів – протягом 10-14 днів.

Лікування запалення середнього вуха зазвичай триває 10-14 днів. 

При інфекціях, викликаних бета-гемолітичним стрептококом групи А, з метою запобігання виникнення пізніх ускладнень (гострого суглобового ревматизму, гломерулонефриту) лікування повинно тривати не менше ніж 10 днів.

При неускладненій гонореї препарат призначають у дозі 400 мг одноразово.

При неускладнених інфекціях нижніх сечових шляхів у жінок препарат може застосовуватися  протягом 1-3 днів.

Пацієнтам з нирковою недостатністю препарат варто призначати з обережністю; при кліренсі креатиніну < 20 мл/хв необхідне зменшення добової дози препарату до 200 мг.

Для пацієнтів літного віку немає застережень до дозування, пов’язаних з віком.

Побічні реакції.

Побічні реакції класифіковані в такі групи відповідно до частоти виникнення: дуже часто (понад 10 %), часто (1–10 %), нечасто (0,1–1 %), рідко (0,01–0,1 %), дуже рідко (менше  0,01 %), невідомо (для встановлення частоти яких даних недостатньо).

З боку системи крові й органів кровотворення.

Дуже рідко (< 0,01 %):транзиторна лейкопенія, агранулоцитоз, панцитопенія, тромбоцитопенія або еозинофілія. Відзначалися окремі випадки порушень згортання крові.

Алергійні реакції.

Рідко (0,01-0,1 %):алергійні реакції (наприклад кропив’янка, свербіж шкіри).

Дуже рідко (< 0,01 %):синдром Лайелла (у цьому випадку препарат варто негайно відмінити); інші алергійні реакції, зв'язані із сенсибілізацією (зокрема лікарська гарячка, сироваткоподібний синдром, гемолітична анемія та інтерстиціальний нефрит; мультиформна еритема, синдром Стівена-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз).

З боку нервової системи.

Нечасто (> 0,1-1 %):головний біль, запаморочення, дисфорія.

Реакції з боку травного тракту.

Нечасто (> 0,1-1 %): біль у животі, порушення травлення, нудота, блювання, діарея, метеоризм.

Дуже рідко (> 0,01 %): псевдомембранозний коліт.

З боку гепатобіліарної системи.

Рідко (0,01-0,1 %):підвищення рівня лужної фосфатази і трансаміназ.

Дуже рідко (< 0,01 %): окремі випадки гепатиту і холестатичної жовтяниці.

З боку сечостатевої системи.  

Дуже рідко (< 0,01 %): невелике підвищення рівня сечовини або креатиніну в сироватці  крові, гематурія.

З боку репродуктивної системи та молочних залоз.

Рідко (0,01-0,1 %): генітальний свербіж, вагініти, моніліаз.

Передозування.

При прийомі препарату в дозі, що перевищує максимальну добову, можливе збільшення частоти описаних вище побічних ефектів.

Лікування: промивання шлунка; симптоматична і підтримуюча терапія.

Гемодіаліз і перитонеальний діаліз неефективні. Специфічний антидоту немає.

Застосування в період вагітності або годування груддю. На сьогодні накопичено лише невеликий досвід використання Cупракс® Солютаб® у період вагітності і годування груддю. Тому застосування препарату під час вагітності небажане, але можливе тільки в тому випадку, коли передбачувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода. За необхідності застосування Цефоралу Солютаб у період лактації годування груддю варто припинити.

Діти. Супракс® Солютаб® у формі таблеток, що диспергуються застосовують дітям віком від 12 років (для дітей меншого віку рекомендуються прийом суспензії для точного дозування).

Особливості застосування.

У зв'язку з можливістю виникнення перехресних алергійних реакцій з пеніцилінами рекомендується ретельно оцінювати анамнез пацієнтів. При виникненні алергійної реакції застосування препарату слід негайно припинити. При розвитку анафілактичного шоку вводять адреналін, призначають системні глюкокортикоїди й антигістамінні препарати. 

При тривалому застосуванні препарату можливе порушення нормальної мікрофлори кишечнику, що може спричиняти спалах росту Candida albicans, і як результат, кандидоз слизової оболонки рота.

Легкі форми коліту можуть проходити після відміни препарату, помірні або тяжкі випадки можуть потребувати спеціального лікування. При тривалому прийомі препарату можливе порушення нормальної мікрофлори кишечнику, що може призвести до надмірного розмноження Clostridium difficile і розвитку  псевдомембранозного коліту. У цих випадках застосування препарату слід припинити і провести відповідне обстеження.

При застосуванні бета-лактамних антибіотиків можливий розвиток нейропенії та агранулоцитозу, особливо протягом тривалого лікування. При тривалому застосуванні препарату понад 10 днів слід контролювати аналіз крові, а при розвитку нейропенії необхідно припинити лікування.

У випадку застосування Цефоралу  Солютаб одночасно з аміноглікозидами, поліміксином B, колістином, петльовими діуретиками  (фуросемідом, етакриновою кислотою) у високих дозах необхідно особливо ретельно контролювати функцію нирок. Після тривалого лікування Цефоралом Солютаб варто перевіряти стан функції гемопоезу.

Таблетки, що диспергуються, потрібно розчиняти тільки у воді. Під час лікування можлива хибнопозитивна пряма реакція Кумбса і хибнопозитивна реакція сечі на глюкозу при використанні деяких тест-систем для експрес-діагностики.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Дослідження щодо впливу Супракс® Солютаб® на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами не проводилось. У зв`язку з можливими побічними реакціями (наприклад запамороченням) слід утриматись від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами. 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Супутнє застосування з:

- пробенецидом (та іншими блокаторами канальцевої секреції) підвищує максимальну концентрацію цефіксиму в сироватці крові, сповільнюючи виведення цефіксиму нирками, що може призвести до симптомів передозування;

-                 саліциловою кислотою підвищує вільний цефіксим на 50 % внаслідок переміщення цефіксиму з місць зв´язування з протеїнами; цей ефект є залежним від концентрації;

-                 карбамазепіном може спричиняти підвищення його концентрації у плазмі крові, тому доцільно контролювати його рівень у плазмі крові;

-                 ніфедипіном підвищує біодоступність цефіксиму;

-                 фуросемідом, аміноглікозидами підвищує нефротоксичність препарату;

-                 розчинами Бенедикта або Фелінга або тест-таблетками сульфату міді може дати      хибнопозитивну реакцію на глюкозу сечі (але не з тестами, які основані на ферментативних глюкозо-оксидазних реакціях);

- цефалоспориновими антибіотиками може дати хибнопозитивний прямий тест Кумбса; отже, слід мати на увазі, що позитивний тест Кумбса може бути спричинений даним препаратом;

- антацидами, що містять магнію або алюмінію гідроксид, сповільнюють всмоктування цефіксиму;

-                 варфарином та антикоагулянтами можливе збільшення протромбінового часу з/без клінічних проявів кровотеч;

-                 іншими цефалоспоринами підвищує протромбіновий час, що було відмічено у кількох пацієнтів.

Таким чином, слід з обережністю застосовувати препарат у пацієнтів, які отримують терапію антикоагулянтами.

Потенційно, подібно до інших антибіотиків, при застосуванні Супракс® Солютаб® може виникати зменшення реабсорбції естрогенів та зниження ефективності комбінованих пероральних контрацептивних засобів. 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Механізм дії. Напівсинтетичний антибіотик із групи цефалоспоринів III покоління для прийому внутрішньо. Має бактерицидну дію. Механізм дії зв'язаний із пригніченням синтезу  клітинної стінки бактерій. Цефіксим стійкий до дії бета-лактамаз, що продукуються багатьма грампозитивними і грамнегативними бактеріями.

Спектр активності. Грампозитивні бактерії: Streptococcus pneumoniae, Streptococcus pyogenes, Streptococcus agalactiae. Грамнегативні бактерії: Neisseria gonorrhoeae, Moraxella catarrhalis, Haemophilus influenzae, Haemophilus parainfluenzae, Escherichia coli, Proteus mirabilis, Proteus vulgaris, Klebsiella pneumoniae, Klebsiella oxytoca, Pasteurella multocida, Providencia spp., Salmonella spp., Shigellaspp., Citrobacter amalonaticus, Citrobacter diversus.

До препарату стійкі Pseudomonas spp., Enterococcus spp., Listeria monocytogenes, більшість стафілококів (у т.ч. метицилінорезистентні штами), Bacteroides fragilis і Clostridium spp. Активність щодо Enterobacter spp. і Serratia marcescens варіабельна.

В умовах клінічної практики цефіксим активний щодо грампозитивних бактерій: Streptococcus pneumoniae, Streptococcus pyogenes; грамнегативних бактерій: Haemophilus influenzae, Moraxella (Branhamella) catarrhalis, Escherichia coli, Proteus mirabilis, Neisseria gonorrhoeae.

Фармакокінетика.

Абсорбція. При прийомі внутрішньо біодоступність становить 30-50 % і не залежить від прийому їжі.  Максимальна концентрація у дорослих після перорального прийому в дозі 400 мг досягається через 3-4 години і становить 2,5-4,9 мкг/мл, після прийому в дозі       200 мг -  1,49-3,25 мкг/мл.

Прийом їжі на абсорбцію препарату із травнього тракту  істотно не впливає.

Розподіл. Після разового внутрішньовенного введення 200 мг цефіксиму об’єм розподілу становив  6,7 л, при досягненні рівноважної концентрації - 16,8 л. З білками плазми зв'язується близько 65 % препарату. Найбільш високі концентрації препарат утворює в сечі і жовчі. Цефіксим проникає через плаценту. Концентрація в крові пупочного канатика досягала 1/6-1/2 концентрації препарату в сироватці крові матері; у грудному молоці препарат не визначався.

Метаболізм і виведення. Період напіввиведення у дорослих і дітей становить 3-4 години. Препарат не метаболізується в печінці; 50-55 % від прийнятої дози виводиться із сечею в незміненому вигляді протягом 24 годин. Близько 10 % цефіксиму виводиться з жовчю.

Фармакокінетика в особливих клінічних ситуаціях.

За наявності у пацієнта ниркової недостатності можна  очікувати збільшення періоду напіввиведення, а отже, більш високої концентрації препарату в сироватці й уповільнення його елімінації з сечею. У пацієнтів із кліренсом креатиніну 30 мл/хв при прийомі 400 мг цефіксиму період напіввиведення збільшується до 7-8 годин, максимальна концентрація в сироватці становить у середньому 7,53 мкг/мл, а виведення із сечею за 24 години  – 5,5 %. У пацієнтів із цирозом печінки період виведення зростає  до 6,4 години,  час досягнення максимальної концентрації – 5,2 години; одночасно збільшується частка препарату, що елімінується нирками. Максимальна концентрація в сироватці і площа під фармакокінетичною кривою не змінюються.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: довгаста таблетка блідо-жовтогарячого кольору з рискою з обох боків, із запахом полуниці.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.  Зберігати при температурі не вище 25 ºС  у недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 1, 5, 7 таблеток, що диспергуються, у блістері; по 1 (1, 5, 7 таблеток) та 2 (5 таблеток) блістери разом з інструкцією для медичного застосування в картонній коробці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник. А. Менаріні Меньюфекчуринг Лоджистикс енд Сервісіз С.р.л., Італія.

Заявник. Астеллас Фарма Юроп Б.В., Нідерланди.

Місцезнаходження. Представництво в Україні: 04050, м. Київ, вул. Пимоненка, 13,  кор. 7-В, оф. 41.

Название лекарства Производитель Цена, грн
Икзим, порошок для приготовления суспензии (100 мг/5 мл), флакон 50 мл По рецепту Lupin Под заказ Заказ
Array
Лопракс, 6 таблеток, покрытых оболочкой, по 400 мг По рецепту Exir Pharmaceutical 247,44 Купить
Аптека Доброго Дня, Победы пр., 98/2 Купить
г. Киев, Победы пр., 98/2 247,44
Аптека Доброго Дня, Политехнический переул., 3 Купить
г. Киев, Политехнический переул., 3 247,44
Аптека Доброго Дня, ул. Антоновича (Горького), 165 Купить
г. Киев, ул. Антоновича (Горького), 165 247,44
Аптека Доброго Дня, Голосеевский (40-летия Октября), 93 Купить
г. Киев, Голосеевский (40-летия Октября), 93 247,44
Лопракс, порошок для суспензии по 100 мг/5 мл, флакон по 100 мл По рецепту Exir Pharmaceutical Под заказ Заказ
Array
Лопракс, порошок для суспензии по 100 мг/5 мл, флакон по 50 мл По рецепту Exir Pharmaceutical 274,48 Купить
Аптека Доброго Дня, ул. Большая Васильковская (Красноармейская), 71/6 Купить
г. Киев, ул. Большая Васильковская (Красноармейская), 71/6 274,48
Аптека Доброго Дня, ул. Трублаини, 18 (факт адрес ул. Кольцевая,12) ТЦ NOVUS Купить
г. Киев, ул. Трублаини, 18 274,48
Аптека Доброго Дня, ул. Саратовская, 6 Купить
г. Киев, ул. Саратовская, 6 274,48
Аптека Доброго Дня, ул. Межевая, 18 Купить
г. Киев, ул. Межевая, 18 274,48
Аптека Доброго Дня, ул. Григоренка, 18А (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, ул. Григоренка, 18А 274,48
Аптека Доброго Дня, ул. Семьи Сосниных, 17 (ТЦ Караван) Купить
г. Киев, ул. Семьи Сосниных, 17 274,48
Аптека Доброго Дня, ул. Гната Юры, 9А Купить
г. Киев, ул. Гната Юры, 9А 274,48
Аптека Доброго Дня, ул. Гната Хоткевича, 1А (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, ул. Гната Хоткевича, 1А 274,48
Аптека Доброго Дня, Броварской пр., 18Д (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Броварской пр., 18Д 274,48
Аптека Доброго Дня, Соборности (Воссоединения) пр., 1 Купить
г. Киев, Воссоединения пр., 1 274,48
Аптека Доброго Дня, Привокзальная площадь, 1 Купить
г. Киев, Привокзальная площадь, 1 274,48
Аптека Доброго Дня, Вишневое, ул. Первомайская, 26 (ЖК Акварели-2, (ТЦ Novus) Купить
Киевськая область, Вишневое, ул. Первомайская, 2 274,48
Аптека Доброго Дня, Стоянка, ул. Киевская, 10 Купить
Киевская область, Стоянка, ул. Киевская, 10 274,48
Аптека Доброго Дня, Академика Палладина пр., 16 Купить
г. Киев, Палладина пр., 16 274,48
Сорцеф, 10 таблеток по 400 мг По рецепту Alkaloid 302,85 Купить
Аптека Доброго Дня, Академика Палладина пр-т, 22 Купить
г. Киев, Академика Палладина пр-т, 22 302,85
Аптека Доброго Дня, ул. Большая Васильковская (Красноармейская), 71/6 Купить
г. Киев, ул. Большая Васильковская (Красноармейская), 71/6 302,85
Аптека Доброго Дня, Броварской пр., 17 (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Броварской пр., 1 302,85
Аптека Доброго Дня, Академика Палладина пр., 7 (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Палладина пр., 7 302,85
Аптека Доброго Дня, ул. Строителей, 29 Купить
г. Киев, ул. Строителей, 29 302,85
Аптека Доброго Дня, ул. Курчатова, 19А Купить
г. Киев, ул. Ак. Курчатова, 19а 302,85
Аптека Доброго Дня, ул. Трублаини, 18 (факт адрес ул. Кольцевая,12) ТЦ NOVUS Купить
г. Киев, ул. Трублаини, 18 302,85
Аптека Доброго Дня, бул. Верховного Совета, 27 Купить
г. Киев, бул. Верховного Совета, 27 302,85
Аптека Доброго Дня, Вышгород, пр. Мазепы 13/9 Купить
Киевская область, г. Вышгород, пр. Мазпы, 13/9 302,85
Аптека Доброго Дня, Ирпень, ул. Ленинградская, 4А Купить
Киевская область, г. Ирпень, ул. Ленинградская, 4А 302,85
Аптека Доброго Дня, ул. Саратовская, 6 Купить
г. Киев, ул. Саратовская, 6 302,85
Аптека Доброго Дня, Туполева, 24 Купить
г. Киев, ул. Туполева, 24 302,85
Аптека Доброго Дня, ул. Вышгородская, 44 Купить
г. Киев, ул. Вышгородская, 44 302,85
Аптека Доброго Дня, Львовская площадь, 8Б Купить
г. Киев, Львовская площадь, 8Б 302,85
Аптека Доброго Дня, Бажана пр., 8 (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Бажана пр., 8 302,85
Аптека Доброго Дня, Гостомельская площадь, 1 (ТЦ NOVUS) Купить
г. Киев, Гостомельская площадь, 1 302,85
Аптека Доброго Дня, ул. Григоренка, 18А (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, ул. Григоренка, 18А 302,85
Аптека Доброго Дня, ул. Семьи Сосниных, 17 (ТЦ Караван) Купить
г. Киев, ул. Семьи Сосниных, 17 302,85
Аптека Доброго Дня, ул. Подвысоцкого, 6В Купить
г. Киев, ул. Подвысоцкого, 6В 302,85
Аптека Доброго Дня, ул. Магнитогорская, 1А (Народный) Купить
г. Киев, ул. Магнитогорская, 1А 302,85
Аптека Доброго Дня, ул. Гната Юры, 9А Купить
г. Киев, ул. Гната Юры, 9А 302,85
Аптека Доброго Дня, Победы пр., 98/2 Купить
г. Киев, Победы пр., 98/2 302,85
Аптека Доброго Дня, Политехнический переул., 1/37 Купить
г. Киев, Политехнический переул., 1/37 302,85
Аптека Доброго Дня, Дружбы Народов бул., 16А (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Дружбы Народов бул., 16А 302,85
Аптека Доброго Дня, ул. Киквидзе, 2/34 Купить
г. Киев, ул. Киквидзе, 2/34 302,85
Аптека Доброго Дня, Лобановского (Краснозвездный) пр., 4Д (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Лобановского (Краснозвездный) пр., 4Д 302,85
Аптека Доброго Дня, ул. Маршала Тимошенка, 29 Купить
г. Киев, ул. Маршала Тимошенка, 29 302,85
Аптека Доброго Дня, Бажана пр., 3Г Купить
г. Киев, Бажана пр., 3Г 302,85
Аптека Доброго Дня, ул. Гната Юры, 6Г Купить
г. Киев, ул. Гната Юры, 6Г 302,85
Аптека Доброго Дня, Науки пр. 4/2 Купить
г. Киев, Науки пр. 4/2 302,85
Аптека Доброго Дня, ул. Саксаганского, 107 Купить
г. Киев, ул. Саксаганского, 107 302,85
Аптека Доброго Дня, Политехнический переул., 3 Купить
г. Киев, Политехнический переул., 3 302,85
Аптека Доброго Дня, Большая Васильковская (Красноармейская), 38 Купить
г. Киев, Большая Васильковская, 38 302,85
Аптека Доброго Дня, ул. Малышко, 2А Купить
г. Киев, ул. Малышко, 2А 302,85
Аптека Доброго Дня, ул. Е. Коновальца (Щорса), 33 Купить
г. Киев, ул. ул. Е. Коновальца (Щорса), 33 302,85
Аптека Доброго Дня, Спортивная площадь, 1А (ТЦ Гулливер) Купить
г. Киев, Спортивная площадь, 1А 302,85
Аптека Доброго Дня, Коломыевский переул., 17/31А Купить
г. Киев, Коломыевский переул., 17/31А 302,85
Аптека Доброго Дня, ул. Гната Хоткевича, 1В (ТЦ Проспект) Купить
г. Киев, ул. Гната Хоткевича, 1В 302,85
Аптека Доброго Дня, Буча, ул. Киево-Морицкая, 104Д Купить
Киевская область, Буча, ул. Киево-Морицкая, 104Д 302,85
Аптека Доброго Дня, Броварской пр., 18Д (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Броварской пр., 18Д 302,85
Аптека Доброго Дня, Ирпень, ул. Центральная, 6Г/3 Купить
Киевская область, Ирпень, ул. Центральная, 6Г/3 302,85
Аптека Доброго Дня, ул. Раисы Окипной, 2А Купить
г. Киев, ул. Раисы Окипной, 2А 302,85
Аптека Доброго Дня, ул. Строителей, 40 (ТЦ Радуга) Купить
г. Киев, ул. Строителей, 40 302,85
Аптека Доброго Дня, Академика Палладина пр., 7Г Купить
г. Киев, Палладина пр., 7Г 302,85
Аптека Доброго Дня, ул. Лисковская, 9Б/22 Купить
г. Киев, ул. Лисковская, 9Б/22 302,85
Аптека Доброго Дня, Героев Сталинграда пр., 22 Купить
г. Киев, Героев Сталинграда пр., 22 302,85
Аптека Доброго Дня, ул. Здолбуноская, 7Г (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, ул. Здолбуноская, 7Г 302,85
Аптека Доброго Дня, Большая Васильковская (Красноармейская), 66 Купить
г. Киев, Большая Васильковская (Красноармейская), 66 302,85
Аптека Доброго Дня, Теодора Драйзера, 8 Купить
г. Киев, Теодора Драйзера, 8 302,85
Аптека Доброго Дня, ул. Антоновича (Горького), 165 Купить
г. Киев, ул. Антоновича (Горького), 165 302,85
Аптека Доброго Дня, Вешневое, ул. Святошинская, 28 (ТЦ Novus) Купить
Киевськая область, Вишневое, ул. Святошинская, 28 302,85
Аптека Доброго Дня, ул. Святошинская, 3 (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, ул. Святошинская, 3 302,85
Аптека Доброго Дня, ул. Е. Сверстюка, 4 (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, ул. Е. Сверстюка, 4 302,85
Аптека Доброго Дня, ул. Георгия Кирпы, 5 Купить
г. Киев, ул. Геогрия Кирпы, 5 302,85
Аптека Доброго Дня, Вишневое, ул. Первомайская, 26 (ЖК Акварели-2, (ТЦ Novus) Купить
Киевськая область, Вишневое, ул. Первомайская, 2 302,85
Аптека Доброго Дня, Княжий Затон 4/4 (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Княжий Затон 4/4 302,85
Аптека Доброго Дня, ул. Маршала Тимошенка, 18 Купить
г. Киев, ул. Маршала Тимошенка, 18 302,85
Аптека Доброго Дня, Голосеевский (40-летия Октября), 93 Купить
г. Киев, Голосеевский (40-летия Октября), 93 302,85
Аптека Доброго Дня, ул. И. Франка/Б. Хмельницкого, 27/31 Купить
г. Киев, ул. И. Франка/Б. Хмельничкого, 27/31 302,85
Аптека Доброго Дня, ул. Маршала Малиновского, 5 Купить
г. Киев, ул. Маршала Малиновского, 5 302,85
Аптека Доброго Дня, Ярославов вал/ О. Гончара, 28/31 Купить
г. Киев, Ярославов вал/ О. Гончара, 28/31 302,85
Аптека Доброго Дня, Леся Курбаса (50-летия Октября) пр., 16А (Дила) Купить
г. Киев, Леся Курбаса (50-летия Октября) пр., 16А 302,85
Аптека Доброго Дня, ул. Крещатик, 44 Купить
г. Киев, ул. Крещатик, 44 302,85
Аптека Доброго Дня, ул. Гмыри Бориса, 6 Купить
г. Киев, ул. Гмыри Бориса, 6. 302,85
Аптека Доброго Дня, Гостомель, ул. Свято-Покровськая (Ленина) 9-б Купить
Киевская область, г. Ирпень, пгт Гостомель, ул. Ленина 9-б. 302,85
Аптека Доброго Дня, Героев Сталинграда пр., 27 Купить
г. Киев, пр-т. Героев Сталинграда, 27. 302,85
Аптека Доброго Дня, ул. Заречная, 12 Купить
г. Киев, ул. Заречная, 12 302,85
Сорцеф гран.д/приг.сусп.100 мг/5 мл 32 г 60 мл 1 фл. По рецепту Alkaloid 252,96 Купить
Аптека Доброго Дня, Академика Палладина пр-т, 22 Купить
г. Киев, Академика Палладина пр-т, 22 252,96
Аптека Доброго Дня, Борисполь, Киевский шлях, 2/6 Купить
Киевская область, Борисполь, Киевский шлях, 2/6 252,96
Аптека Доброго Дня, ул. Саксаганского, 106 Купить
г. Киев ул. Саксаганского, 106 252,96
Аптека Доброго Дня, ул. Большая Васильковская (Красноармейская), 71/6 Купить
г. Киев, ул. Большая Васильковская (Красноармейская), 71/6 252,96
Аптека Доброго Дня, Броварской пр., 17 (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Броварской пр., 1 252,96
Аптека Доброго Дня, Академика Палладина пр., 7 (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Палладина пр., 7 252,96
Аптека Доброго Дня, ул. Курчатова, 19А Купить
г. Киев, ул. Ак. Курчатова, 19а 252,96
Аптека Доброго Дня, бул. Верховного Совета, 27 Купить
г. Киев, бул. Верховного Совета, 27 252,96
Аптека Доброго Дня, Ирпень, ул. Ленинградская, 4А Купить
Киевская область, г. Ирпень, ул. Ленинградская, 4А 252,96
Аптека Доброго Дня, ул. Саратовская, 6 Купить
г. Киев, ул. Саратовская, 6 252,96
Аптека Доброго Дня, Туполева, 24 Купить
г. Киев, ул. Туполева, 24 252,96
Аптека Доброго Дня, ул. Вышгородская, 44 Купить
г. Киев, ул. Вышгородская, 44 252,96
Аптека Доброго Дня, Майдан Независимости (ТЦ Глобус, 1 линия) Купить
г. Киев, Майдан Независимости (ТЦ Глобус, 1 линия) 252,96
Аптека Доброго Дня, Львовская площадь, 8Б Купить
г. Киев, Львовская площадь, 8Б 252,96
Аптека Доброго Дня, Бажана пр., 8 (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Бажана пр., 8 252,96
Аптека Доброго Дня, Гостомельская площадь, 1 (ТЦ NOVUS) Купить
г. Киев, Гостомельская площадь, 1 252,96
Аптека Доброго Дня, ул. Семьи Сосниных, 17 (ТЦ Караван) Купить
г. Киев, ул. Семьи Сосниных, 17 252,96
Аптека Доброго Дня, ул. Гната Юры, 9А Купить
г. Киев, ул. Гната Юры, 9А 252,96
Аптека Доброго Дня, Победы пр., 98/2 Купить
г. Киев, Победы пр., 98/2 252,96
Аптека Доброго Дня, ул. Прорезная, 10 Купить
г. Киев, ул. Прорезная, 10 252,96
Аптека Доброго Дня, Политехнический переул., 1/37 Купить
г. Киев, Политехнический переул., 1/37 252,96
Аптека Доброго Дня, ул. Киквидзе, 2/34 Купить
г. Киев, ул. Киквидзе, 2/34 252,96
Аптека Доброго Дня, Лобановского (Краснозвездный) пр., 4Д (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Лобановского (Краснозвездный) пр., 4Д 252,96
Аптека Доброго Дня, ул. Маршала Тимошенка, 29 Купить
г. Киев, ул. Маршала Тимошенка, 29 252,96
Аптека Доброго Дня, Бажана пр., 3Г Купить
г. Киев, Бажана пр., 3Г 252,96
Аптека Доброго Дня, Борисполь, Киевский шлях, 67 (ТЦ Парк Таун) Купить
Киевская область, Борисполь, Киевский шлях, 67 252,96
Аптека Доброго Дня, ул. Гната Юры, 6Г Купить
г. Киев, ул. Гната Юры, 6Г 252,96
Аптека Доброго Дня, Науки пр. 4/2 Купить
г. Киев, Науки пр. 4/2 252,96
Аптека Доброго Дня, ул. Саксаганского, 107 Купить
г. Киев, ул. Саксаганского, 107 252,96
Аптека Доброго Дня, ул. Малышко, 2А Купить
г. Киев, ул. Малышко, 2А 252,96
Аптека Доброго Дня, Харьковское шоссе, 49 Купить
г. Киев, Харьковское шоссе, 49 252,96
Аптека Доброго Дня, Коломыевский переул., 17/31А Купить
г. Киев, Коломыевский переул., 17/31А 252,96
Аптека Доброго Дня, ул. Гната Хоткевича, 1В (ТЦ Проспект) Купить
г. Киев, ул. Гната Хоткевича, 1В 252,96
Аптека Доброго Дня, Буча, ул. Киево-Морицкая, 104Д Купить
Киевская область, Буча, ул. Киево-Морицкая, 104Д 252,96
Аптека Доброго Дня, Ирпень, ул. Центральная, 6Г/3 Купить
Киевская область, Ирпень, ул. Центральная, 6Г/3 252,96
Аптека Доброго Дня, ул. Раисы Окипной, 2А Купить
г. Киев, ул. Раисы Окипной, 2А 252,96
Аптека Доброго Дня, Соборности (Воссоединения) пр., 1 Купить
г. Киев, Воссоединения пр., 1 252,96
Аптека Доброго Дня, Академика Палладина пр., 7Г Купить
г. Киев, Палладина пр., 7Г 252,96
Аптека Доброго Дня, ул. Лисковская, 9Б/22 Купить
г. Киев, ул. Лисковская, 9Б/22 252,96
Аптека Доброго Дня, ул. Здолбуноская, 7Г (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, ул. Здолбуноская, 7Г 252,96
Аптека Доброго Дня, Теодора Драйзера, 24А Купить
г. Киев, Теодора Драйзера, 24А 252,96
Аптека Доброго Дня, Теодора Драйзера, 8 Купить
г. Киев, Теодора Драйзера, 8 252,96
Аптека Доброго Дня, ул. Антоновича (Горького), 165 Купить
г. Киев, ул. Антоновича (Горького), 165 252,96
Аптека Доброго Дня, Вешневое, ул. Святошинская, 28 (ТЦ Novus) Купить
Киевськая область, Вишневое, ул. Святошинская, 28 252,96
Аптека Доброго Дня, ул. Святошинская, 3 (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, ул. Святошинская, 3 252,96
Аптека Доброго Дня, ул. Е. Сверстюка, 4 (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, ул. Е. Сверстюка, 4 252,96
Аптека Доброго Дня, ул. Георгия Кирпы, 5 Купить
г. Киев, ул. Геогрия Кирпы, 5 252,96
Аптека Доброго Дня, Вишневое, ул. Первомайская, 26 (ЖК Акварели-2, (ТЦ Novus) Купить
Киевськая область, Вишневое, ул. Первомайская, 2 252,96
Аптека Доброго Дня, ул. Маршала Тимошенка, 18 Купить
г. Киев, ул. Маршала Тимошенка, 18 252,96
Аптека Доброго Дня, Голосеевский (40-летия Октября), 93 Купить
г. Киев, Голосеевский (40-летия Октября), 93 252,96
Аптека Доброго Дня, ул. Заречная, 12 Купить
г. Киев, ул. Заречная, 12 252,96
Сорцеф, гранулы для приготовления суспензии (100 мг/5 мл), флакон 100 мл По рецепту Alkaloid 309,63 Купить
Аптека Доброго Дня, ул. Саксаганского, 106 Купить
г. Киев ул. Саксаганского, 106 309,63
Аптека Доброго Дня, ул. Большая Васильковская (Красноармейская), 71/6 Купить
г. Киев, ул. Большая Васильковская (Красноармейская), 71/6 309,63
Аптека Доброго Дня, Академика Палладина пр., 7 (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Палладина пр., 7 309,63
Аптека Доброго Дня, ул. Строителей, 29 Купить
г. Киев, ул. Строителей, 29 309,63
Аптека Доброго Дня, ул. Курчатова, 19А Купить
г. Киев, ул. Ак. Курчатова, 19а 309,63
Аптека Доброго Дня, Вышгород, пр. Мазепы 13/9 Купить
Киевская область, г. Вышгород, пр. Мазпы, 13/9 309,63
Аптека Доброго Дня, ул. Лагерная, 42 Купить
г. Киев, ул. Лагерная, 42 309,63
Аптека Доброго Дня, Туполева, 24 Купить
г. Киев, ул. Туполева, 24 309,63
Аптека Доброго Дня, ул. Межевая, 18 Купить
г. Киев, ул. Межевая, 18 309,63
Аптека Доброго Дня, ул. Вышгородская, 44 Купить
г. Киев, ул. Вышгородская, 44 309,63
Аптека Доброго Дня, Львовская площадь, 8Б Купить
г. Киев, Львовская площадь, 8Б 309,63
Аптека Доброго Дня, Бажана пр., 8 (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Бажана пр., 8 309,63
Аптека Доброго Дня, Гостомельская площадь, 1 (ТЦ NOVUS) Купить
г. Киев, Гостомельская площадь, 1 309,63
Аптека Доброго Дня, ул. Григоренка, 18А (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, ул. Григоренка, 18А 309,63
Аптека Доброго Дня, ул. Семьи Сосниных, 17 (ТЦ Караван) Купить
г. Киев, ул. Семьи Сосниных, 17 309,63
Аптека Доброго Дня, ул. Подвысоцкого, 6В Купить
г. Киев, ул. Подвысоцкого, 6В 309,63
Аптека Доброго Дня, ул. Гната Юры, 9А Купить
г. Киев, ул. Гната Юры, 9А 309,63
Аптека Доброго Дня, ул. Магнитогорская, 1А (Дарынок) Купить
г. Киев, ул. Магнитогорская, 1А 309,63
Аптека Доброго Дня, Харьковское шоссе, 172 Купить
г. Киев, Харьковское шоссе, 172 309,63
Аптека Доброго Дня, Победы пр., 98/2 Купить
г. Киев, Победы пр., 98/2 309,63
Аптека Доброго Дня, Политехнический переул., 1/37 Купить
г. Киев, Политехнический переул., 1/37 309,63
Аптека Доброго Дня, Дружбы Народов бул., 16А (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Дружбы Народов бул., 16А 309,63
Аптека Доброго Дня, Лобановского (Краснозвездный) пр., 4Д (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Лобановского (Краснозвездный) пр., 4Д 309,63
Аптека Доброго Дня, ул. Маршала Тимошенка, 29 Купить
г. Киев, ул. Маршала Тимошенка, 29 309,63
Аптека Доброго Дня, Бажана пр., 3Г Купить
г. Киев, Бажана пр., 3Г 309,63
Аптека Доброго Дня, ул. Малышко, 2А Купить
г. Киев, ул. Малышко, 2А 309,63
Аптека Доброго Дня, Харьковское шоссе, 49 Купить
г. Киев, Харьковское шоссе, 49 309,63
Аптека Доброго Дня, ул. Е. Коновальца (Щорса), 33 Купить
г. Киев, ул. ул. Е. Коновальца (Щорса), 33 309,63
Аптека Доброго Дня, Коломыевский переул., 17/31А Купить
г. Киев, Коломыевский переул., 17/31А 309,63
Аптека Доброго Дня, Броварской пр., 18Д (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Броварской пр., 18Д 309,63
Аптека Доброго Дня, Ирпень, ул. Центральная, 6Г/3 Купить
Киевская область, Ирпень, ул. Центральная, 6Г/3 309,63
Аптека Доброго Дня, ул. Раисы Окипной, 2А Купить
г. Киев, ул. Раисы Окипной, 2А 309,63
Аптека Доброго Дня, Бровары, ул. Киевская, 253 (ТЦ Novus) Купить
Киевская область, Бровары, ул. Киевская, 253 309,63
Аптека Доброго Дня, Соборности (Воссоединения) пр., 1 Купить
г. Киев, Воссоединения пр., 1 309,63
Аптека Доброго Дня, Академика Палладина пр., 7Г Купить
г. Киев, Палладина пр., 7Г 309,63
Аптека Доброго Дня, ул. Лисковская, 9Б/22 Купить
г. Киев, ул. Лисковская, 9Б/22 309,63
Аптека Доброго Дня, Героев Сталинграда пр., 22 Купить
г. Киев, Героев Сталинграда пр., 22 309,63
Аптека Доброго Дня, Привокзальная площадь, 1 Купить
г. Киев, Привокзальная площадь, 1 309,63
Аптека Доброго Дня, ул. Здолбуноская, 7Г (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, ул. Здолбуноская, 7Г 309,63
Аптека Доброго Дня, Вешневое, ул. Святошинская, 28 (ТЦ Novus) Купить
Киевськая область, Вишневое, ул. Святошинская, 28 309,63
Аптека Доброго Дня, ул. Е. Сверстюка, 4 (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, ул. Е. Сверстюка, 4 309,63
Аптека Доброго Дня, Княжий Затон 4/4 (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Княжий Затон 4/4 309,63
Аптека Доброго Дня, ул. Маршала Тимошенка, 18 Купить
г. Киев, ул. Маршала Тимошенка, 18 309,63
Аптека Доброго Дня, Голосеевский (40-летия Октября), 93 Купить
г. Киев, Голосеевский (40-летия Октября), 93 309,63
Аптека Доброго Дня, ул. И. Франка/Б. Хмельницкого, 27/31 Купить
г. Киев, ул. И. Франка/Б. Хмельничкого, 27/31 309,63
Аптека Доброго Дня, Бажана пр., 1П Купить
г. Киев, Бажана пр., 1П 309,63
Аптека Доброго Дня, ул. Маршала Малиновского, 5 Купить
г. Киев, ул. Маршала Малиновского, 5 309,63
Аптека Доброго Дня, ул. Подлесная, 3 Купить
г. Киев, ул. Подлесная, 3 309,63
Аптека Доброго Дня, Леся Курбаса (50-летия Октября) пр., 16А (Дила) Купить
г. Киев, Леся Курбаса (50-летия Октября) пр., 16А 309,63
Аптека Доброго Дня, ул. Гмыри Бориса, 6 Купить
г. Киев, ул. Гмыри Бориса, 6. 309,63
Аптека Доброго Дня, Глушкова пр., 13Б (ТЦ Магелан) Купить
г. Киев, Глушкова пр., 13Б 309,63
Аптека Доброго Дня, ул. Заречная, 12 Купить
г. Киев, ул. Заречная, 12 309,63
Супракс солютаб 400 мг 10 табл. По рецепту Menarini 394,50 Купить
Аптека Доброго Дня, Гостомель, ул. Свято-Покровськая (Ленина) 9-б Купить
Киевская область, г. Ирпень, пгт Гостомель, ул. Ленина 9-б. 394,50
Супракс солютаб 400 мг 7 табл. По рецепту Menarini Купить
Array
Цефикс 400 мг, 5 капс.* По рецепту Pharma International 236,03 Купить
Аптека Доброго Дня, Академика Палладина пр-т, 22 Купить
г. Киев, Академика Палладина пр-т, 22 236,03
Аптека Доброго Дня, Борисполь, Киевский шлях, 2/6 Купить
Киевская область, Борисполь, Киевский шлях, 2/6 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Саксаганского, 106 Купить
г. Киев ул. Саксаганского, 106 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Большая Васильковская (Красноармейская), 71/6 Купить
г. Киев, ул. Большая Васильковская (Красноармейская), 71/6 236,03
Аптека Доброго Дня, Броварской пр., 17 (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Броварской пр., 1 236,03
Аптека Доброго Дня, Академика Палладина пр., 7 (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Палладина пр., 7 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Строителей, 29 Купить
г. Киев, ул. Строителей, 29 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Курчатова, 19А Купить
г. Киев, ул. Ак. Курчатова, 19а 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Трублаини, 18 (факт адрес ул. Кольцевая,12) ТЦ NOVUS Купить
г. Киев, ул. Трублаини, 18 236,03
Аптека Доброго Дня, бул. Верховного Совета, 27 Купить
г. Киев, бул. Верховного Совета, 27 236,03
Аптека Доброго Дня, Вышгород, пр. Мазепы 13/9 Купить
Киевская область, г. Вышгород, пр. Мазпы, 13/9 236,03
Аптека Доброго Дня, Ирпень, ул. Ленинградская, 4А Купить
Киевская область, г. Ирпень, ул. Ленинградская, 4А 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Саратовская, 6 Купить
г. Киев, ул. Саратовская, 6 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Лагерная, 42 Купить
г. Киев, ул. Лагерная, 42 236,03
Аптека Доброго Дня, Туполева, 24 Купить
г. Киев, ул. Туполева, 24 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Вышгородская, 44 Купить
г. Киев, ул. Вышгородская, 44 236,03
Аптека Доброго Дня, Майдан Независимости (ТЦ Глобус, 1 линия) Купить
г. Киев, Майдан Независимости (ТЦ Глобус, 1 линия) 236,03
Аптека Доброго Дня, Бажана пр., 8 (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Бажана пр., 8 236,03
Аптека Доброго Дня, Гостомельская площадь, 1 (ТЦ NOVUS) Купить
г. Киев, Гостомельская площадь, 1 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Григоренка, 18А (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, ул. Григоренка, 18А 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Семьи Сосниных, 17 (ТЦ Караван) Купить
г. Киев, ул. Семьи Сосниных, 17 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Гната Юры, 9А Купить
г. Киев, ул. Гната Юры, 9А 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Магнитогорская, 1А (Дарынок) Купить
г. Киев, ул. Магнитогорская, 1А 236,03
Аптека Доброго Дня, Харьковское шоссе, 172 Купить
г. Киев, Харьковское шоссе, 172 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Гната Хоткевича, 1А (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, ул. Гната Хоткевича, 1А 236,03
Аптека Доброго Дня, Победы пр., 98/2 Купить
г. Киев, Победы пр., 98/2 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Прорезная, 10 Купить
г. Киев, ул. Прорезная, 10 236,03
Аптека Доброго Дня, Политехнический переул., 1/37 Купить
г. Киев, Политехнический переул., 1/37 236,03
Аптека Доброго Дня, Дружбы Народов бул., 16А (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Дружбы Народов бул., 16А 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Киквидзе, 2/34 Купить
г. Киев, ул. Киквидзе, 2/34 236,03
Аптека Доброго Дня, Лобановского (Краснозвездный) пр., 4Д (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Лобановского (Краснозвездный) пр., 4Д 236,03
Аптека Доброго Дня, Бажана пр., 3Г Купить
г. Киев, Бажана пр., 3Г 236,03
Аптека Доброго Дня, Борисполь, Киевский шлях, 67 (ТЦ Парк Таун) Купить
Киевская область, Борисполь, Киевский шлях, 67 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Гната Юры, 6Г Купить
г. Киев, ул. Гната Юры, 6Г 236,03
Аптека Доброго Дня, Науки пр. 4/2 Купить
г. Киев, Науки пр. 4/2 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Саксаганского, 107 Купить
г. Киев, ул. Саксаганского, 107 236,03
Аптека Доброго Дня, Политехнический переул., 3 Купить
г. Киев, Политехнический переул., 3 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Малышко, 2А Купить
г. Киев, ул. Малышко, 2А 236,03
Аптека Доброго Дня, Харьковское шоссе, 49 Купить
г. Киев, Харьковское шоссе, 49 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Е. Коновальца (Щорса), 33 Купить
г. Киев, ул. ул. Е. Коновальца (Щорса), 33 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Луговая, 12 (ТЦ Караван) Купить
г. Киев, ул. Луговая, 12 236,03
Аптека Доброго Дня, Спортивная площадь, 1А (ТЦ Гулливер) Купить
г. Киев, Спортивная площадь, 1А 236,03
Аптека Доброго Дня, Коломыевский переул., 17/31А Купить
г. Киев, Коломыевский переул., 17/31А 236,03
Аптека Доброго Дня, Буча, ул. Киево-Морицкая, 104Д Купить
Киевская область, Буча, ул. Киево-Морицкая, 104Д 236,03
Аптека Доброго Дня, Броварской пр., 18Д (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Броварской пр., 18Д 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Раисы Окипной, 2А Купить
г. Киев, ул. Раисы Окипной, 2А 236,03
Аптека Доброго Дня, Бровары, ул. Киевская, 253 (ТЦ Novus) Купить
Киевская область, Бровары, ул. Киевская, 253 236,03
Аптека Доброго Дня, Академика Палладина пр., 7Г Купить
г. Киев, Палладина пр., 7Г 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Лисковская, 9Б/22 Купить
г. Киев, ул. Лисковская, 9Б/22 236,03
Аптека Доброго Дня, Героев Сталинграда пр., 22 Купить
г. Киев, Героев Сталинграда пр., 22 236,03
Аптека Доброго Дня, Привокзальная площадь, 1 Купить
г. Киев, Привокзальная площадь, 1 236,03
Аптека Доброго Дня, Теодора Драйзера, 24А Купить
г. Киев, Теодора Драйзера, 24А 236,03
Аптека Доброго Дня, Большая Васильковская (Красноармейская), 66 Купить
г. Киев, Большая Васильковская (Красноармейская), 66 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Константиновская, 71 Купить
г. Киев, ул. Константиновская, 71 236,03
Аптека Доброго Дня, Теодора Драйзера, 8 Купить
г. Киев, Теодора Драйзера, 8 236,03
Аптека Доброго Дня, Вешневое, ул. Святошинская, 28 (ТЦ Novus) Купить
Киевськая область, Вишневое, ул. Святошинская, 28 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Святошинская, 3 (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, ул. Святошинская, 3 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Е. Сверстюка, 4 (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, ул. Е. Сверстюка, 4 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Георгия Кирпы, 5 Купить
г. Киев, ул. Геогрия Кирпы, 5 236,03
Аптека Доброго Дня, Вишневое, ул. Первомайская, 26 (ЖК Акварели-2, (ТЦ Novus) Купить
Киевськая область, Вишневое, ул. Первомайская, 2 236,03
Аптека Доброго Дня, Княжий Затон 4/4 (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Княжий Затон 4/4 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Маршала Тимошенка, 18 Купить
г. Киев, ул. Маршала Тимошенка, 18 236,03
Аптека Доброго Дня, Голосеевский (40-летия Октября), 93 Купить
г. Киев, Голосеевский (40-летия Октября), 93 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. И. Франка/Б. Хмельницкого, 27/31 Купить
г. Киев, ул. И. Франка/Б. Хмельничкого, 27/31 236,03
Аптека Доброго Дня, Вита Почтовая, ул. Карла Маркса, 200Д Купить
Киевская область, Вита Почтовая, ул. Карла Маркса, 200Д 236,03
Аптека Доброго Дня, Победы пр., 68/1 Купить
г. Киев, Победы пр., 68/1 236,03
Аптека Доброго Дня, Стоянка, ул. Киевская, 10 Купить
Киевская область, Стоянка, ул. Киевская, 10 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Маршала Малиновского, 5 Купить
г. Киев, ул. Маршала Малиновского, 5 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Подлесная, 3 Купить
г. Киев, ул. Подлесная, 3 236,03
Аптека Доброго Дня, Леся Курбаса (50-летия Октября) пр., 16А (Синево) Купить
г. Киев, Леся Курбаса (50-летия Октября) пр., 16А 236,03
Аптека Доброго Дня, Борисполь, Аэропорт Борисполь Купить
Киевская область, г. Борисполь, Аэропорт Борисполь 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Васильковская, 38 Купить
г. Киев, ул. Васильковская,38 236,03
Аптека Доброго Дня, Академика Палладина пр., 16 Купить
г. Киев, Палладина пр., 16 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Крещатик, 44 Купить
г. Киев, ул. Крещатик, 44 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Гмыри Бориса, 6 Купить
г. Киев, ул. Гмыри Бориса, 6. 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Днепровская набережная, 26-Г Купить
г. Киев, ул. Днепровская набережная, 26-Г. 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Заречная, 44-К Купить
г. Киев, ул. Заречная, 44-К. 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Гончара Олеся , 88/2 Купить
г. Киев, ул. Гончара Олеся , 88/2. 236,03
Аптека Доброго Дня, Гостомель, ул. Свято-Покровськая (Ленина) 9-б Купить
Киевская область, г. Ирпень, пгт Гостомель, ул. Ленина 9-б. 236,03
Аптека Доброго Дня, Глушкова пр., 13Б (ТЦ Магелан) Купить
г. Киев, Глушкова пр., 13Б 236,03
Аптека Доброго Дня, Правды пр., 102 Купить
г. Киев, Правды пр., 102 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Кирилловская, 160 Купить
г. Киев, ул. Кирилловская, 160 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Ак. Вильямса, 6А Купить
г. Киев, ул. Ак. Вильямса, 6А 236,03
Аптека Доброго Дня, ул. Заречная, 12 Купить
г. Киев, ул. Заречная, 12 236,03
Смотрите также:
Азакс, 3 таблетки, покрытые оболочкой, по 500 мг
121.53 грн.
Купить
Аптека Доброго Дня, Борисполь, Киевский шлях, 2/6 Купить
Киевская область, Борисполь, Киевский шлях, 2/6 121.53
Аптека Доброго Дня, Академика Палладина пр., 7 (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Палладина пр., 7 121.53
Аптека Доброго Дня, Борисполь, Киевский шлях, 67 (ТЦ Парк Таун) Купить
Киевская область, Борисполь, Киевский шлях, 67 121.53
Аптека Доброго Дня, Борисполь, Аэропорт Борисполь Купить
Киевская область, г. Борисполь, Аэропорт Борисполь 121.53
Аптека Доброго Дня, ул. Гончара Олеся , 88/2 Купить
г. Киев, ул. Гончара Олеся , 88/2. 121.53
Амоксил-К, 14 таблеток по 500 мг/125 мг
81.58 грн.
Купить
Аптека Доброго Дня, Академика Палладина пр-т, 22 Купить
г. Киев, Академика Палладина пр-т, 22 81.58
Аптека Доброго Дня, Борисполь, Киевский шлях, 2/6 Купить
Киевская область, Борисполь, Киевский шлях, 2/6 81.58
Аптека Доброго Дня, ул. Саксаганского, 106 Купить
г. Киев ул. Саксаганского, 106 81.58
Аптека Доброго Дня, ул. Большая Васильковская (Красноармейская), 71/6 Купить
г. Киев, ул. Большая Васильковская (Красноармейская), 71/6 81.58
Аптека Доброго Дня, Броварской пр., 17 (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Броварской пр., 1 81.58
Аптека Доброго Дня, Академика Палладина пр., 7 (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Палладина пр., 7 81.58
Аптека Доброго Дня, ул. Строителей, 29 Купить
г. Киев, ул. Строителей, 29 81.58
Аптека Доброго Дня, ул. Курчатова, 19А Купить
г. Киев, ул. Ак. Курчатова, 19а 81.58
Аптека Доброго Дня, ул. Трублаини, 18 (факт адрес ул. Кольцевая,12) ТЦ NOVUS Купить
г. Киев, ул. Трублаини, 18 81.58
Аптека Доброго Дня, Вышгород, пр. Мазепы 13/9 Купить
Киевская область, г. Вышгород, пр. Мазпы, 13/9 81.58
Аптека Доброго Дня, Ирпень, ул. Ленинградская, 4А Купить
Киевская область, г. Ирпень, ул. Ленинградская, 4А 81.58
Аптека Доброго Дня, ул. Саратовская, 6 Купить
г. Киев, ул. Саратовская, 6 81.58
Аптека Доброго Дня, Туполева, 24 Купить
г. Киев, ул. Туполева, 24 81.58
Аптека Доброго Дня, ул. Межевая, 18 Купить
г. Киев, ул. Межевая, 18 81.58
Аптека Доброго Дня, ул. Вышгородская, 44 Купить
г. Киев, ул. Вышгородская, 44 81.58
Аптека Доброго Дня, Майдан Независимости (ТЦ Глобус, 1 линия) Купить
г. Киев, Майдан Независимости (ТЦ Глобус, 1 линия) 81.58
Аптека Доброго Дня, Львовская площадь, 8Б Купить
г. Киев, Львовская площадь, 8Б 81.58
Аптека Доброго Дня, Бажана пр., 8 (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Бажана пр., 8 81.58
Аптека Доброго Дня, Гостомельская площадь, 1 (ТЦ NOVUS) Купить
г. Киев, Гостомельская площадь, 1 81.58
Аптека Доброго Дня, ул. Григоренка, 18А (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, ул. Григоренка, 18А 81.58
Аптека Доброго Дня, ул. Семьи Сосниных, 17 (ТЦ Караван) Купить
г. Киев, ул. Семьи Сосниных, 17 81.58
Аптека Доброго Дня, ул. Подвысоцкого, 6В Купить
г. Киев, ул. Подвысоцкого, 6В 81.58
Аптека Доброго Дня, ул. Гната Юры, 9А Купить
г. Киев, ул. Гната Юры, 9А 81.58
Аптека Доброго Дня, Харьковское шоссе, 172 Купить
г. Киев, Харьковское шоссе, 172 81.58
Аптека Доброго Дня, Победы пр., 98/2 Купить
г. Киев, Победы пр., 98/2 81.58
Аптека Доброго Дня, ул. Прорезная, 10 Купить
г. Киев, ул. Прорезная, 10 81.58
Аптека Доброго Дня, Политехнический переул., 1/37 Купить
г. Киев, Политехнический переул., 1/37 81.58
Аптека Доброго Дня, Дружбы Народов бул., 16А (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Дружбы Народов бул., 16А 81.58
Аптека Доброго Дня, ул. Киквидзе, 2/34 Купить
г. Киев, ул. Киквидзе, 2/34 81.58
Аптека Доброго Дня, Лобановского (Краснозвездный) пр., 4Д (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Лобановского (Краснозвездный) пр., 4Д 81.58
Аптека Доброго Дня, ул. Маршала Тимошенка, 29 Купить
г. Киев, ул. Маршала Тимошенка, 29 81.58
Аптека Доброго Дня, ул. Гната Юры, 6Г Купить
г. Киев, ул. Гната Юры, 6Г 81.58
Аптека Доброго Дня, Науки пр. 4/2 Купить
г. Киев, Науки пр. 4/2 81.58
Аптека Доброго Дня, Политехнический переул., 3 Купить
г. Киев, Политехнический переул., 3 81.58
Аптека Доброго Дня, ул. Е. Коновальца (Щорса), 33 Купить
г. Киев, ул. ул. Е. Коновальца (Щорса), 33 81.58
Аптека Доброго Дня, Спортивная площадь, 1А (ТЦ Гулливер) Купить
г. Киев, Спортивная площадь, 1А 81.58
Аптека Доброго Дня, Коломыевский переул., 17/31А Купить
г. Киев, Коломыевский переул., 17/31А 81.58
Аптека Доброго Дня, ул. Гната Хоткевича, 1В (ТЦ Проспект) Купить
г. Киев, ул. Гната Хоткевича, 1В 81.58
Аптека Доброго Дня, Буча, ул. Киево-Морицкая, 104Д Купить
Киевская область, Буча, ул. Киево-Морицкая, 104Д 81.58
Аптека Доброго Дня, Броварской пр., 18Д (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Броварской пр., 18Д 81.58
Аптека Доброго Дня, Ирпень, ул. Центральная, 6Г/3 Купить
Киевская область, Ирпень, ул. Центральная, 6Г/3 81.58
Аптека Доброго Дня, ул. Раисы Окипной, 2А Купить
г. Киев, ул. Раисы Окипной, 2А 81.58
Аптека Доброго Дня, Соборности (Воссоединения) пр., 1 Купить
г. Киев, Воссоединения пр., 1 81.58
Аптека Доброго Дня, Академика Палладина пр., 7Г Купить
г. Киев, Палладина пр., 7Г 81.58
Аптека Доброго Дня, ул. Лисковская, 9Б/22 Купить
г. Киев, ул. Лисковская, 9Б/22 81.58
Аптека Доброго Дня, Привокзальная площадь, 1 Купить
г. Киев, Привокзальная площадь, 1 81.58
Аптека Доброго Дня, Теодора Драйзера, 24А Купить
г. Киев, Теодора Драйзера, 24А 81.58
Аптека Доброго Дня, Большая Васильковская (Красноармейская), 66 Купить
г. Киев, Большая Васильковская (Красноармейская), 66 81.58
Аптека Доброго Дня, ул. Константиновская, 71 Купить
г. Киев, ул. Константиновская, 71 81.58
Аптека Доброго Дня, Теодора Драйзера, 8 Купить
г. Киев, Теодора Драйзера, 8 81.58
Аптека Доброго Дня, ул. Антоновича (Горького), 165 Купить
г. Киев, ул. Антоновича (Горького), 165 81.58
Аптека Доброго Дня, Вешневое, ул. Святошинская, 28 (ТЦ Novus) Купить
Киевськая область, Вишневое, ул. Святошинская, 28 81.58
Аптека Доброго Дня, ул. Святошинская, 3 (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, ул. Святошинская, 3 81.58
Аптека Доброго Дня, ул. Георгия Кирпы, 5 Купить
г. Киев, ул. Геогрия Кирпы, 5 81.58
Аптека Доброго Дня, Вишневое, ул. Первомайская, 26 (ЖК Акварели-2, (ТЦ Novus) Купить
Киевськая область, Вишневое, ул. Первомайская, 2 81.58
Аптека Доброго Дня, ул. Маршала Тимошенка, 18 Купить
г. Киев, ул. Маршала Тимошенка, 18 81.58
Аптека Доброго Дня, Голосеевский (40-летия Октября), 93 Купить
г. Киев, Голосеевский (40-летия Октября), 93 81.58
Аптека Доброго Дня, ул. И. Франка/Б. Хмельницкого, 27/31 Купить
г. Киев, ул. И. Франка/Б. Хмельничкого, 27/31 81.58
Аптека Доброго Дня, Победы пр., 68/1 Купить
г. Киев, Победы пр., 68/1 81.58
Аптека Доброго Дня, Стоянка, ул. Киевская, 10 Купить
Киевская область, Стоянка, ул. Киевская, 10 81.58
Аптека Доброго Дня, ул. Маршала Малиновского, 5 Купить
г. Киев, ул. Маршала Малиновского, 5 81.58
Аптека Доброго Дня, Ярославов вал/ О. Гончара, 28/31 Купить
г. Киев, Ярославов вал/ О. Гончара, 28/31 81.58
Аптека Доброго Дня, ул. Подлесная, 3 Купить
г. Киев, ул. Подлесная, 3 81.58
Аптека Доброго Дня, Леся Курбаса (50-летия Октября) пр., 16А (Синево) Купить
г. Киев, Леся Курбаса (50-летия Октября) пр., 16А 81.58
Аптека Доброго Дня, Леся Курбаса (50-летия Октября) пр., 16А (Дила) Купить
г. Киев, Леся Курбаса (50-летия Октября) пр., 16А 81.58
Аптека Доброго Дня, Академика Палладина пр., 16 Купить
г. Киев, Палладина пр., 16 81.58
Аптека Доброго Дня, ул. Крещатик, 44 Купить
г. Киев, ул. Крещатик, 44 81.58
Аптека Доброго Дня, ул. Гмыри Бориса, 6 Купить
г. Киев, ул. Гмыри Бориса, 6. 81.58
Аптека Доброго Дня, ул. Заречная, 44-К Купить
г. Киев, ул. Заречная, 44-К. 81.58
Аптека Доброго Дня, Гостомель, ул. Свято-Покровськая (Ленина) 9-б Купить
Киевская область, г. Ирпень, пгт Гостомель, ул. Ленина 9-б. 81.58
Аптека Доброго Дня, Героев Сталинграда пр., 27 Купить
г. Киев, пр-т. Героев Сталинграда, 27. 81.58
Аптека Доброго Дня, Глушкова пр., 13Б (ТЦ Магелан) Купить
г. Киев, Глушкова пр., 13Б 81.58
Аптека Доброго Дня, Правды пр., 102 Купить
г. Киев, Правды пр., 102 81.58
Аптека Доброго Дня, ул. Кирилловская, 160 Купить
г. Киев, ул. Кирилловская, 160 81.58
Аптека Доброго Дня, ул. Ак. Вильямса, 6А Купить
г. Киев, ул. Ак. Вильямса, 6А 81.58
Монурал, 1 пакет по 8 г
237.45 грн.
Купить
Аптека Доброго Дня, Академика Палладина пр-т, 22 Купить
г. Киев, Академика Палладина пр-т, 22 237.45
Аптека Доброго Дня, Борисполь, Киевский шлях, 2/6 Купить
Киевская область, Борисполь, Киевский шлях, 2/6 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Саксаганского, 106 Купить
г. Киев ул. Саксаганского, 106 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Большая Васильковская (Красноармейская), 71/6 Купить
г. Киев, ул. Большая Васильковская (Красноармейская), 71/6 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Строителей, 29 Купить
г. Киев, ул. Строителей, 29 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Трублаини, 18 (факт адрес ул. Кольцевая,12) ТЦ NOVUS Купить
г. Киев, ул. Трублаини, 18 237.45
Аптека Доброго Дня, Вышгород, пр. Мазепы 13/9 Купить
Киевская область, г. Вышгород, пр. Мазпы, 13/9 237.45
Аптека Доброго Дня, Ирпень, ул. Ленинградская, 4А Купить
Киевская область, г. Ирпень, ул. Ленинградская, 4А 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Саратовская, 6 Купить
г. Киев, ул. Саратовская, 6 237.45
Аптека Доброго Дня, Туполева, 24 Купить
г. Киев, ул. Туполева, 24 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Межевая, 18 Купить
г. Киев, ул. Межевая, 18 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Вышгородская, 44 Купить
г. Киев, ул. Вышгородская, 44 237.45
Аптека Доброго Дня, Майдан Независимости (ТЦ Глобус, 1 линия) Купить
г. Киев, Майдан Независимости (ТЦ Глобус, 1 линия) 237.45
Аптека Доброго Дня, Львовская площадь, 8Б Купить
г. Киев, Львовская площадь, 8Б 237.45
Аптека Доброго Дня, Бажана пр., 8 (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Бажана пр., 8 237.45
Аптека Доброго Дня, Гостомельская площадь, 1 (ТЦ NOVUS) Купить
г. Киев, Гостомельская площадь, 1 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Григоренка, 18А (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, ул. Григоренка, 18А 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Семьи Сосниных, 17 (ТЦ Караван) Купить
г. Киев, ул. Семьи Сосниных, 17 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Магнитогорская, 1А (Народный) Купить
г. Киев, ул. Магнитогорская, 1А 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Гната Юры, 9А Купить
г. Киев, ул. Гната Юры, 9А 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Гната Хоткевича, 1А (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, ул. Гната Хоткевича, 1А 237.45
Аптека Доброго Дня, Победы пр., 98/2 Купить
г. Киев, Победы пр., 98/2 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Прорезная, 10 Купить
г. Киев, ул. Прорезная, 10 237.45
Аптека Доброго Дня, Политехнический переул., 1/37 Купить
г. Киев, Политехнический переул., 1/37 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Киквидзе, 2/34 Купить
г. Киев, ул. Киквидзе, 2/34 237.45
Аптека Доброго Дня, Лобановского (Краснозвездный) пр., 4Д (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Лобановского (Краснозвездный) пр., 4Д 237.45
Аптека Доброго Дня, Бажана пр., 3Г Купить
г. Киев, Бажана пр., 3Г 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Гната Юры, 6Г Купить
г. Киев, ул. Гната Юры, 6Г 237.45
Аптека Доброго Дня, Науки пр. 4/2 Купить
г. Киев, Науки пр. 4/2 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Саксаганского, 107 Купить
г. Киев, ул. Саксаганского, 107 237.45
Аптека Доброго Дня, Политехнический переул., 3 Купить
г. Киев, Политехнический переул., 3 237.45
Аптека Доброго Дня, Большая Васильковская (Красноармейская), 38 Купить
г. Киев, Большая Васильковская, 38 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Малышко, 2А Купить
г. Киев, ул. Малышко, 2А 237.45
Аптека Доброго Дня, Харьковское шоссе, 49 Купить
г. Киев, Харьковское шоссе, 49 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Е. Коновальца (Щорса), 33 Купить
г. Киев, ул. ул. Е. Коновальца (Щорса), 33 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Луговая, 12 (ТЦ Караван) Купить
г. Киев, ул. Луговая, 12 237.45
Аптека Доброго Дня, Спортивная площадь, 1А (ТЦ Гулливер) Купить
г. Киев, Спортивная площадь, 1А 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Гната Хоткевича, 1В (ТЦ Проспект) Купить
г. Киев, ул. Гната Хоткевича, 1В 237.45
Аптека Доброго Дня, Буча, ул. Киево-Морицкая, 104Д Купить
Киевская область, Буча, ул. Киево-Морицкая, 104Д 237.45
Аптека Доброго Дня, Ирпень, ул. Центральная, 6Г/3 Купить
Киевская область, Ирпень, ул. Центральная, 6Г/3 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Раисы Окипной, 2А Купить
г. Киев, ул. Раисы Окипной, 2А 237.45
Аптека Доброго Дня, Бровары, ул. Киевская, 253 (ТЦ Novus) Купить
Киевская область, Бровары, ул. Киевская, 253 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Строителей, 40 (ТЦ Радуга) Купить
г. Киев, ул. Строителей, 40 237.45
Аптека Доброго Дня, Соборности (Воссоединения) пр., 1 Купить
г. Киев, Воссоединения пр., 1 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Лисковская, 9Б/22 Купить
г. Киев, ул. Лисковская, 9Б/22 237.45
Аптека Доброго Дня, Героев Сталинграда пр., 22 Купить
г. Киев, Героев Сталинграда пр., 22 237.45
Аптека Доброго Дня, Привокзальная площадь, 1 Купить
г. Киев, Привокзальная площадь, 1 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Здолбуноская, 7Г (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, ул. Здолбуноская, 7Г 237.45
Аптека Доброго Дня, Теодора Драйзера, 24А Купить
г. Киев, Теодора Драйзера, 24А 237.45
Аптека Доброго Дня, Большая Васильковская (Красноармейская), 66 Купить
г. Киев, Большая Васильковская (Красноармейская), 66 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Константиновская, 71 Купить
г. Киев, ул. Константиновская, 71 237.45
Аптека Доброго Дня, Теодора Драйзера, 8 Купить
г. Киев, Теодора Драйзера, 8 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Антоновича (Горького), 165 Купить
г. Киев, ул. Антоновича (Горького), 165 237.45
Аптека Доброго Дня, Вешневое, ул. Святошинская, 28 (ТЦ Novus) Купить
Киевськая область, Вишневое, ул. Святошинская, 28 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Святошинская, 3 (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, ул. Святошинская, 3 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Е. Сверстюка, 4 (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, ул. Е. Сверстюка, 4 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Георгия Кирпы, 5 Купить
г. Киев, ул. Геогрия Кирпы, 5 237.45
Аптека Доброго Дня, Вишневое, ул. Первомайская, 26 (ЖК Акварели-2, (ТЦ Novus) Купить
Киевськая область, Вишневое, ул. Первомайская, 2 237.45
Аптека Доброго Дня, Княжий Затон 4/4 (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Княжий Затон 4/4 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Маршала Тимошенка, 18 Купить
г. Киев, ул. Маршала Тимошенка, 18 237.45
Аптека Доброго Дня, Голосеевский (40-летия Октября), 93 Купить
г. Киев, Голосеевский (40-летия Октября), 93 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. И. Франка/Б. Хмельницкого, 27/31 Купить
г. Киев, ул. И. Франка/Б. Хмельничкого, 27/31 237.45
Аптека Доброго Дня, Бажана пр., 1П Купить
г. Киев, Бажана пр., 1П 237.45
Аптека Доброго Дня, Вита Почтовая, ул. Карла Маркса, 200Д Купить
Киевская область, Вита Почтовая, ул. Карла Маркса, 200Д 237.45
Аптека Доброго Дня, Победы пр., 68/1 Купить
г. Киев, Победы пр., 68/1 237.45
Аптека Доброго Дня, Стоянка, ул. Киевская, 10 Купить
Киевская область, Стоянка, ул. Киевская, 10 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Маршала Малиновского, 5 Купить
г. Киев, ул. Маршала Малиновского, 5 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Подлесная, 3 Купить
г. Киев, ул. Подлесная, 3 237.45
Аптека Доброго Дня, Леся Курбаса (50-летия Октября) пр., 16А (Синево) Купить
г. Киев, Леся Курбаса (50-летия Октября) пр., 16А 237.45
Аптека Доброго Дня, Леся Курбаса (50-летия Октября) пр., 16А (Дила) Купить
г. Киев, Леся Курбаса (50-летия Октября) пр., 16А 237.45
Аптека Доброго Дня, Борисполь, Аэропорт Борисполь Купить
Киевская область, г. Борисполь, Аэропорт Борисполь 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Васильковская, 38 Купить
г. Киев, ул. Васильковская,38 237.45
Аптека Доброго Дня, Академика Палладина пр., 16 Купить
г. Киев, Палладина пр., 16 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Крещатик, 44 Купить
г. Киев, ул. Крещатик, 44 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Гмыри Бориса, 6 Купить
г. Киев, ул. Гмыри Бориса, 6. 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Днепровская набережная, 26-Г Купить
г. Киев, ул. Днепровская набережная, 26-Г. 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Заречная, 44-К Купить
г. Киев, ул. Заречная, 44-К. 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Гончара Олеся , 88/2 Купить
г. Киев, ул. Гончара Олеся , 88/2. 237.45
Аптека Доброго Дня, Гостомель, ул. Свято-Покровськая (Ленина) 9-б Купить
Киевская область, г. Ирпень, пгт Гостомель, ул. Ленина 9-б. 237.45
Аптека Доброго Дня, Героев Сталинграда пр., 27 Купить
г. Киев, пр-т. Героев Сталинграда, 27. 237.45
Аптека Доброго Дня, Глушкова пр., 13Б (ТЦ Магелан) Купить
г. Киев, Глушкова пр., 13Б 237.45
Аптека Доброго Дня, Правды пр., 102 Купить
г. Киев, Правды пр., 102 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Кирилловская, 160 Купить
г. Киев, ул. Кирилловская, 160 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Ак. Вильямса, 6А Купить
г. Киев, ул. Ак. Вильямса, 6А 237.45
Аптека Доброго Дня, ул. Заречная, 12 Купить
г. Киев, ул. Заречная, 12 237.45
Евроксим пор. д/приг. р-ра д/ин. 0,75 г, 10 флак.#
717.52 грн.
Купить
Аптека Доброго Дня, ул. Крещатик, 44 Купить
г. Киев, ул. Крещатик, 44 717.52
Офор, 10 таблеток, покрытых оболочкой
166.94 грн.
Купить
Аптека Доброго Дня, Вита Почтовая, ул. Карла Маркса, 200Д Купить
Киевская область, Вита Почтовая, ул. Карла Маркса, 200Д 166.94
Тинидазол, 4 таблетки, покрытые оболочкой, по 500 мг
50.50 грн.
Купить
Аптека Доброго Дня, Академика Палладина пр-т, 22 Купить
г. Киев, Академика Палладина пр-т, 22 50.50
Аптека Доброго Дня, ул. Большая Васильковская (Красноармейская), 71/6 Купить
г. Киев, ул. Большая Васильковская (Красноармейская), 71/6 50.50
Аптека Доброго Дня, ул. Строителей, 29 Купить
г. Киев, ул. Строителей, 29 50.50
Аптека Доброго Дня, ул. Трублаини, 18 (факт адрес ул. Кольцевая,12) ТЦ NOVUS Купить
г. Киев, ул. Трублаини, 18 50.50
Аптека Доброго Дня, ул. Саратовская, 6 Купить
г. Киев, ул. Саратовская, 6 50.50
Аптека Доброго Дня, Туполева, 24 Купить
г. Киев, ул. Туполева, 24 50.50
Аптека Доброго Дня, ул. Вышгородская, 44 Купить
г. Киев, ул. Вышгородская, 44 50.50
Аптека Доброго Дня, Майдан Независимости (ТЦ Глобус, 1 линия) Купить
г. Киев, Майдан Независимости (ТЦ Глобус, 1 линия) 50.50
Аптека Доброго Дня, Львовская площадь, 8Б Купить
г. Киев, Львовская площадь, 8Б 50.50
Аптека Доброго Дня, Бажана пр., 8 (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Бажана пр., 8 50.50
Аптека Доброго Дня, Гостомельская площадь, 1 (ТЦ NOVUS) Купить
г. Киев, Гостомельская площадь, 1 50.50
Аптека Доброго Дня, ул. Григоренка, 18А (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, ул. Григоренка, 18А 50.50
Аптека Доброго Дня, ул. Подвысоцкого, 6В Купить
г. Киев, ул. Подвысоцкого, 6В 50.50
Аптека Доброго Дня, ул. Гната Юры, 9А Купить
г. Киев, ул. Гната Юры, 9А 50.50
Аптека Доброго Дня, Харьковское шоссе, 172 Купить
г. Киев, Харьковское шоссе, 172 50.50
Аптека Доброго Дня, ул. Гната Хоткевича, 1А (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, ул. Гната Хоткевича, 1А 50.50
Аптека Доброго Дня, Победы пр., 98/2 Купить
г. Киев, Победы пр., 98/2 50.50
Аптека Доброго Дня, Дружбы Народов бул., 16А (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Дружбы Народов бул., 16А 50.50
Аптека Доброго Дня, Лобановского (Краснозвездный) пр., 4Д (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Лобановского (Краснозвездный) пр., 4Д 50.50
Аптека Доброго Дня, ул. Маршала Тимошенка, 29 Купить
г. Киев, ул. Маршала Тимошенка, 29 50.50
Аптека Доброго Дня, Бажана пр., 3Г Купить
г. Киев, Бажана пр., 3Г 50.50
Аптека Доброго Дня, ул. Гната Юры, 6Г Купить
г. Киев, ул. Гната Юры, 6Г 50.50
Аптека Доброго Дня, ул. Саксаганского, 107 Купить
г. Киев, ул. Саксаганского, 107 50.50
Аптека Доброго Дня, Харьковское шоссе, 49 Купить
г. Киев, Харьковское шоссе, 49 50.50
Аптека Доброго Дня, Коломыевский переул., 17/31А Купить
г. Киев, Коломыевский переул., 17/31А 50.50
Аптека Доброго Дня, ул. Гната Хоткевича, 1В (ТЦ Проспект) Купить
г. Киев, ул. Гната Хоткевича, 1В 50.50
Аптека Доброго Дня, Броварской пр., 18Д (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, Броварской пр., 18Д 50.50
Аптека Доброго Дня, ул. Строителей, 40 (ТЦ Радуга) Купить
г. Киев, ул. Строителей, 40 50.50
Аптека Доброго Дня, Академика Палладина пр., 7Г Купить
г. Киев, Палладина пр., 7Г 50.50
Аптека Доброго Дня, Привокзальная площадь, 1 Купить
г. Киев, Привокзальная площадь, 1 50.50
Аптека Доброго Дня, Большая Васильковская (Красноармейская), 66 Купить
г. Киев, Большая Васильковская (Красноармейская), 66 50.50
Аптека Доброго Дня, ул. Константиновская, 71 Купить
г. Киев, ул. Константиновская, 71 50.50
Аптека Доброго Дня, ул. Е. Сверстюка, 4 (ТЦ Novus) Купить
г. Киев, ул. Е. Сверстюка, 4 50.50
Аптека Доброго Дня, Вишневое, ул. Первомайская, 26 (ЖК Акварели-2, (ТЦ Novus) Купить
Киевськая область, Вишневое, ул. Первомайская, 2 50.50
Аптека Доброго Дня, ул. Маршала Тимошенка, 18 Купить
г. Киев, ул. Маршала Тимошенка, 18 50.50
Аптека Доброго Дня, Голосеевский (40-летия Октября), 93 Купить
г. Киев, Голосеевский (40-летия Октября), 93 50.50
Аптека Доброго Дня, Бажана пр., 1П Купить
г. Киев, Бажана пр., 1П 50.50
Аптека Доброго Дня, Вита Почтовая, ул. Карла Маркса, 200Д Купить
Киевская область, Вита Почтовая, ул. Карла Маркса, 200Д 50.50
Аптека Доброго Дня, Победы пр., 68/1 Купить
г. Киев, Победы пр., 68/1 50.50
Аптека Доброго Дня, ул. Маршала Малиновского, 5 Купить
г. Киев, ул. Маршала Малиновского, 5 50.50
Аптека Доброго Дня, ул. Подлесная, 3 Купить
г. Киев, ул. Подлесная, 3 50.50
Аптека Доброго Дня, Леся Курбаса (50-летия Октября) пр., 16А (Дила) Купить
г. Киев, Леся Курбаса (50-летия Октября) пр., 16А 50.50
Аптека Доброго Дня, ул. Васильковская, 38 Купить
г. Киев, ул. Васильковская,38 50.50
Аптека Доброго Дня, Академика Палладина пр., 16 Купить
г. Киев, Палладина пр., 16 50.50
Аптека Доброго Дня, ул. Крещатик, 44 Купить
г. Киев, ул. Крещатик, 44 50.50
Аптека Доброго Дня, Гостомель, ул. Свято-Покровськая (Ленина) 9-б Купить
Киевская область, г. Ирпень, пгт Гостомель, ул. Ленина 9-б. 50.50
Аптека Доброго Дня, Глушкова пр., 13Б (ТЦ Магелан) Купить
г. Киев, Глушкова пр., 13Б 50.50
Аптека Доброго Дня, Правды пр., 102 Купить
г. Киев, Правды пр., 102 50.50
Аптека Доброго Дня, ул. Кирилловская, 160 Купить
г. Киев, ул. Кирилловская, 160 50.50
Аптека Доброго Дня, ул. Ак. Вильямса, 6А Купить
г. Киев, ул. Ак. Вильямса, 6А 50.50
Аптека Доброго Дня, ул. Васильковская, 38 Заказ Заказ
г. Киев, ул. Васильковская,38
Аптека Доброго Дня, Буча, ул. Киево-Морицкая, 104Д Заказ Заказ
Киевская область, Буча, ул. Киево-Морицкая, 104Д
Аптека Доброго Дня, Большая Васильковская (Красноармейская), 66 Заказ Заказ
г. Киев, Большая Васильковская (Красноармейская), 66
Аптека Доброго Дня, ул. Константиновская, 71 Заказ Заказ
г. Киев, ул. Константиновская, 71
Аптека Доброго Дня, Теодора Драйзера, 8 Заказ Заказ
г. Киев, Теодора Драйзера, 8
Аптека Доброго Дня, ул. Антоновича (Горького), 165 Заказ Заказ
г. Киев, ул. Антоновича (Горького), 165
Аптека Доброго Дня, Вешневое, ул. Святошинская, 28 (ТЦ Novus) Заказ Заказ
Киевськая область, Вишневое, ул. Святошинская, 28
Аптека Доброго Дня, ул. Святошинская, 3 (ТЦ Novus) Заказ Заказ
г. Киев, ул. Святошинская, 3
Аптека Доброго Дня, ул. Е. Сверстюка, 4 (ТЦ Novus) Заказ Заказ
г. Киев, ул. Е. Сверстюка, 4
Аптека Доброго Дня, ул. Георгия Кирпы, 5 Заказ Заказ
г. Киев, ул. Геогрия Кирпы, 5
Аптека Доброго Дня, Княжий Затон 4/4 (ТЦ Novus) Заказ Заказ
г. Киев, Княжий Затон 4/4
Аптека Доброго Дня, Вишневое, ул. Первомайская, 26 (ЖК Акварели-2, (ТЦ Novus) Заказ Заказ
Киевськая область, Вишневое, ул. Первомайская, 2
Аптека Доброго Дня, Теодора Драйзера, 24А Заказ Заказ
г. Киев, Теодора Драйзера, 24А
Аптека Доброго Дня, ул. Здолбуноская, 7Г (ТЦ Novus) Заказ Заказ
г. Киев, ул. Здолбуноская, 7Г
Аптека Доброго Дня, ул. Гната Хоткевича, 1В (ТЦ Проспект) Заказ Заказ
г. Киев, ул. Гната Хоткевича, 1В
Аптека Доброго Дня, Броварской пр., 18Д (ТЦ Novus) Заказ Заказ
г. Киев, Броварской пр., 18Д
Аптека Доброго Дня, Ирпень, ул. Центральная, 6Г/3 Заказ Заказ
Киевская область, Ирпень, ул. Центральная, 6Г/3
Аптека Доброго Дня, ул. Раисы Окипной, 2А Заказ Заказ
г. Киев, ул. Раисы Окипной, 2А
Аптека Доброго Дня, Бровары, ул. Киевская, 253 (ТЦ Novus) Заказ Заказ
Киевская область, Бровары, ул. Киевская, 253
Аптека Доброго Дня, ул. Строителей, 40 (ТЦ Радуга) Заказ Заказ
г. Киев, ул. Строителей, 40
Аптека Доброго Дня, Соборности (Воссоединения) пр., 1 Заказ Заказ
г. Киев, Воссоединения пр., 1
Аптека Доброго Дня, Академика Палладина пр., 7Г Заказ Заказ
г. Киев, Палладина пр., 7Г
Аптека Доброго Дня, Героев Сталинграда пр., 22 Заказ Заказ
г. Киев, Героев Сталинграда пр., 22
Аптека Доброго Дня, ул. Лисковская, 9Б/22 Заказ Заказ
г. Киев, ул. Лисковская, 9Б/22
Аптека Доброго Дня, Привокзальная площадь, 1 Заказ Заказ
г. Киев, Привокзальная площадь, 1
Аптека Доброго Дня, Бажана пр., 1П Заказ Заказ
г. Киев, Бажана пр., 1П
Аптека Доброго Дня, ул. И. Франка/Б. Хмельницкого, 27/31 Заказ Заказ
г. Киев, ул. И. Франка/Б. Хмельничкого, 27/31
Аптека Доброго Дня, ул. Днепровская набережная, 26-Г Заказ Заказ
г. Киев, ул. Днепровская набережная, 26-Г.
Аптека Доброго Дня, ул. Заречная, 44-К Заказ Заказ
г. Киев, ул. Заречная, 44-К.
Аптека Доброго Дня, ул. Гончара Олеся , 88/2 Заказ Заказ
г. Киев, ул. Гончара Олеся , 88/2.
Аптека Доброго Дня, Гостомель, ул. Свято-Покровськая (Ленина) 9-б Заказ Заказ
Киевская область, г. Ирпень, пгт Гостомель, ул. Ленина 9-б.
Аптека Доброго Дня, Героев Сталинграда пр., 27 Заказ Заказ
г. Киев, пр-т. Героев Сталинграда, 27.
Аптека Доброго Дня, ул. Ак. Вильямса, 6А Заказ Заказ
г. Киев, ул. Ак. Вильямса, 6А
Аптека Доброго Дня, ул. Кирилловская, 160 Заказ Заказ
г. Киев, ул. Кирилловская, 160
Аптека Доброго Дня, Правды пр., 102 Заказ Заказ
г. Киев, Правды пр., 102
Аптека Доброго Дня, Глушкова пр., 13Б (ТЦ Магелан) Заказ Заказ
г. Киев, Глушкова пр., 13Б
Аптека Доброго Дня, ул. Заречная, 12 Заказ Заказ
г. Киев, ул. Заречная, 12
Аптека Доброго Дня, ул. Гмыри Бориса, 6 Заказ Заказ
г. Киев, ул. Гмыри Бориса, 6.
Аптека Доброго Дня, ул. Крещатик, 44 Заказ Заказ
г. Киев, ул. Крещатик, 44
Аптека Доброго Дня, Академика Палладина пр., 16 Заказ Заказ
г. Киев, Палладина пр., 16
Аптека Доброго Дня, ул. Маршала Тимошенка, 18 Заказ Заказ
г. Киев, ул. Маршала Тимошенка, 18
Аптека Доброго Дня, Победы пр., 68/1 Заказ Заказ
г. Киев, Победы пр., 68/1
Аптека Доброго Дня, ул. Маршала Малиновского, 5 Заказ Заказ
г. Киев, ул. Маршала Малиновского, 5
Аптека Доброго Дня, Стоянка, ул. Киевская, 10 Заказ Заказ
Киевская область, Стоянка, ул. Киевская, 10
Аптека Доброго Дня, Вита Почтовая, ул. Карла Маркса, 200Д Заказ Заказ
Киевская область, Вита Почтовая, ул. Карла Маркса, 200Д
Аптека Доброго Дня, Ярославов вал/ О. Гончара, 28/31 Заказ Заказ
г. Киев, Ярославов вал/ О. Гончара, 28/31
Аптека Доброго Дня, ул. Подлесная, 3 Заказ Заказ
г. Киев, ул. Подлесная, 3
Аптека Доброго Дня, Леся Курбаса (50-летия Октября) пр., 16А (Синево) Заказ Заказ
г. Киев, Леся Курбаса (50-летия Октября) пр., 16А
Аптека Доброго Дня, Леся Курбаса (50-летия Октября) пр., 16А (Дила) Заказ Заказ
г. Киев, Леся Курбаса (50-летия Октября) пр., 16А
Аптека Доброго Дня, Борисполь, Аэропорт Борисполь Заказ Заказ
Киевская область, г. Борисполь, Аэропорт Борисполь
Аптека Доброго Дня, Голосеевский (40-летия Октября), 93 Заказ Заказ
г. Киев, Голосеевский (40-летия Октября), 93
Аптека Доброго Дня, Коломыевский переул., 17/31А Заказ Заказ
г. Киев, Коломыевский переул., 17/31А
Аптека Доброго Дня, ул. Вышгородская, 44 Заказ Заказ
г. Киев, ул. Вышгородская, 44
Аптека Доброго Дня, ул. Большая Васильковская (Красноармейская), 71/6 Заказ Заказ
г. Киев, ул. Большая Васильковская (Красноармейская), 71/6
Аптека Доброго Дня, ул. Саксаганского, 106 Заказ Заказ
г. Киев ул. Саксаганского, 106
Аптека Доброго Дня, Борисполь, Киевский шлях, 2/6 Заказ Заказ
Киевская область, Борисполь, Киевский шлях, 2/6
Аптека Доброго Дня, Академика Палладина пр., 7 (ТЦ Novus) Заказ Заказ
г. Киев, Палладина пр., 7
Аптека Доброго Дня, Броварской пр., 17 (ТЦ Novus) Заказ Заказ
г. Киев, Броварской пр., 1
Аптека Доброго Дня, Майдан Независимости (ТЦ Глобус, 1 линия) Заказ Заказ
г. Киев, Майдан Независимости (ТЦ Глобус, 1 линия)
Аптека Доброго Дня, Львовская площадь, 8Б Заказ Заказ
г. Киев, Львовская площадь, 8Б
Аптека Доброго Дня, Бажана пр., 8 (ТЦ Novus) Заказ Заказ
г. Киев, Бажана пр., 8
Аптека Доброго Дня, Гостомельская площадь, 1 (ТЦ NOVUS) Заказ Заказ
г. Киев, Гостомельская площадь, 1
Аптека Доброго Дня, ул. Ярославская, 56А Заказ Заказ
г. Киев, ул. Ярославская, 56А
Аптека Доброго Дня, ул. Бульварно-Кудрявская (Воровского), 39/11 Заказ Заказ
г. Киев, ул. Бульварно-Кудрявская (Воровского), 39/11
Аптека Доброго Дня, ул. Строителей, 29 Заказ Заказ
г. Киев, ул. Строителей, 29
Аптека Доброго Дня, бул. Верховного Совета, 27 Заказ Заказ
г. Киев, бул. Верховного Совета, 27
Аптека Доброго Дня, ул. Булгакова, 16 Заказ Заказ
г. Киев, ул. Булгакова, 16
Аптека Доброго Дня, Академика Палладина пр-т, 22 Заказ Заказ
г. Киев, Академика Палладина пр-т, 22
Аптека Доброго Дня, ул. Лагерная, 42 Заказ Заказ
г. Киев, ул. Лагерная, 42
Аптека Доброго Дня, ул. Саратовская, 6 Заказ Заказ
г. Киев, ул. Саратовская, 6
Аптека Доброго Дня, Вышгород, пр. Мазепы 13/9 Заказ Заказ
Киевская область, г. Вышгород, пр. Мазпы, 13/9
Аптека Доброго Дня, ул. Межевая, 18 Заказ Заказ
г. Киев, ул. Межевая, 18
Аптека Доброго Дня, Туполева, 24 Заказ Заказ
г. Киев, ул. Туполева, 24
Аптека Доброго Дня, Ирпень, ул. Ленинградская, 4А Заказ Заказ
Киевская область, г. Ирпень, ул. Ленинградская, 4А
Аптека Доброго Дня, ул. Курчатова, 19А Заказ Заказ
г. Киев, ул. Ак. Курчатова, 19а
Аптека Доброго Дня, ул. Трублаини, 18 (факт адрес ул. Кольцевая,12) ТЦ NOVUS Заказ Заказ
г. Киев, ул. Трублаини, 18
Аптека Доброго Дня, ул. Семьи Сосниных, 17 (ТЦ Караван) Заказ Заказ
г. Киев, ул. Семьи Сосниных, 17
Аптека Доброго Дня, ул. Григоренка, 18А (ТЦ Novus) Заказ Заказ
г. Киев, ул. Григоренка, 18А
Аптека Доброго Дня, ул. Подвысоцкого, 6В Заказ Заказ
г. Киев, ул. Подвысоцкого, 6В
Аптека Доброго Дня, Борисполь, Киевский шлях, 67 (ТЦ Парк Таун) Заказ Заказ
Киевская область, Борисполь, Киевский шлях, 67
Аптека Доброго Дня, ул. Гната Юры, 6Г Заказ Заказ
г. Киев, ул. Гната Юры, 6Г
Аптека Доброго Дня, Науки пр. 4/2 Заказ Заказ
г. Киев, Науки пр. 4/2
Аптека Доброго Дня, ул. Саксаганского, 107 Заказ Заказ
г. Киев, ул. Саксаганского, 107
Аптека Доброго Дня, Политехнический переул., 3 Заказ Заказ
г. Киев, Политехнический переул., 3
Аптека Доброго Дня, Большая Васильковская (Красноармейская), 38 Заказ Заказ
г. Киев, Большая Васильковская, 38
Аптека Доброго Дня, ул. Малышко, 2А Заказ Заказ
г. Киев, ул. Малышко, 2А
Аптека Доброго Дня, Харьковское шоссе, 49 Заказ Заказ
г. Киев, Харьковское шоссе, 49
Аптека Доброго Дня, ул. Е. Коновальца (Щорса), 33 Заказ Заказ
г. Киев, ул. ул. Е. Коновальца (Щорса), 33
Аптека Доброго Дня, Спортивная площадь, 1А (ТЦ Гулливер) Заказ Заказ
г. Киев, Спортивная площадь, 1А
Аптека Доброго Дня, Бажана пр., 3Г Заказ Заказ
г. Киев, Бажана пр., 3Г
Аптека Доброго Дня, ул. Маршала Тимошенка, 29 Заказ Заказ
г. Киев, ул. Маршала Тимошенка, 29
Аптека Доброго Дня, Лобановского (Краснозвездный) пр., 4Д (ТЦ Novus) Заказ Заказ
г. Киев, Лобановского (Краснозвездный) пр., 4Д
Аптека Доброго Дня, ул. Гната Юры, 9А Заказ Заказ
г. Киев, ул. Гната Юры, 9А
Аптека Доброго Дня, ул. Магнитогорская, 1А (Народный) Заказ Заказ
г. Киев, ул. Магнитогорская, 1А
Аптека Доброго Дня, ул. Магнитогорская, 1А (Дарынок) Заказ Заказ
г. Киев, ул. Магнитогорская, 1А
Аптека Доброго Дня, Харьковское шоссе, 172 Заказ Заказ
г. Киев, Харьковское шоссе, 172
Аптека Доброго Дня, ул. Гната Хоткевича, 1А (ТЦ Novus) Заказ Заказ
г. Киев, ул. Гната Хоткевича, 1А
Аптека Доброго Дня, Победы пр., 98/2 Заказ Заказ
г. Киев, Победы пр., 98/2
Аптека Доброго Дня, ул. Прорезная, 10 Заказ Заказ
г. Киев, ул. Прорезная, 10
Аптека Доброго Дня, Политехнический переул., 1/37 Заказ Заказ
г. Киев, Политехнический переул., 1/37
Аптека Доброго Дня, Дружбы Народов бул., 16А (ТЦ Novus) Заказ Заказ
г. Киев, Дружбы Народов бул., 16А
Аптека Доброго Дня, ул. Киквидзе, 2/34 Заказ Заказ
г. Киев, ул. Киквидзе, 2/34
Аптека Доброго Дня, ул. Луговая, 12 (ТЦ Караван) Заказ Заказ
г. Киев, ул. Луговая, 12

Лицензия на розничную продажу медикаментов АВ 533670 от 05.05.2010г.

04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 40 Р

Свяжитесь с нами: